Sari la conținut
Forum Roportal
OmbladonCiulea

Banii

Postări Recomandate

Castiga 30 mil in 3 saptamani Citeste mesajul cu atentie

 

Cum sa faci bani multi repede, usor si legal CEA MAI NOUA METODA DE FACUT BANI PENTRU ROMANI! BANI RAPID SI SIGUR PE INTERNET. TESTAT! EU AM FACUT 30.000.000 IN 3 SAPTAMANI!!! E RANDUL TAU!!!!!! FUNCTIONEAZA!!!! SINGURUL CARE FUNCTIONEAZA CU ADEVARAT!!! nu risti nu cistigi.

Nu este nici o gluma,crede-ma! Depinde numai de tine daca vrei sa citesti pagina asta sau nu, eu nu pot spune decat ca 10 min. de citit iti pot schimba viata (si portofelul!), depinde numai de tine "POTI FACE BANI USOR SI REPEDE" Crede-ma: am incercat toate metodele posibile (si legale).Aceasta este cea mai USOARA si mai RAPIDA cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. Merge! E testat! Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul. Eram sceptic, totusi... In urma cu ceva vreme navigam aiurea pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator cu acesta in care se spunea ca pot sa castig milioane in doar cateva saptamani cu o investitie de numai 60.000 de lei. Imediat m-am gandit "chestia asta trebuie sa fie vreo escrocherie". Dar, curios fiind, am continuat sa citesc. Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 10.000 de lei la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol . Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici articolul la minim 200 de forum-uri/adrese cu anunturi pe Internet sau prin mail la cat mai multe adrese. Pur si simplu! Dupa ce am analizat chestiunea si dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 60.000 de lei si 6 timbre? Cum este si normal, la inceput eram sceptic si chiar ingrijorat in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la PTTR si mi-au confirmat ca intr-adevar e legal! Deci am facut infima investitie de 60.000 de lei. Surpriza!...Ghiciti ce s-a petrecut !!! .. Intr-un interval de 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluit! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In prima saptamana am primit 370.000 de lei. La sfarsitul celei de-a doua aveam 1.090.000. In a treia saptamana stransesem 25.470.000 de lei! Si banii continua sa vina cu repeziciune. In mod cert a meritat sa cheltui cei 60.000 de lei si cele 6 timbre (Am cheltuit mult mai mult jucand la loto si la bingo!). Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza. In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana. Cum?

 

PASUL 1: Iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : "M-AM ADAUGAT LA LISTA TA", astfel incat cel ce primeste plicul sa te adauge la listele pe care urmeaza sa le posteze si asa adresa ta va aparea pe alte sute si sute multiplicate de forumuri, apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic). Acum iei 6 bancnote de 10.000 de lei si pui CATE UNA in FIECARE din cele 6 coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure), apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor, pentru a ajunge in continuare pe forumuri!), fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 10.000 de lei. Acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese:

 

1) Cristescu Marius, str. Dudului, nr.10, bl.24, sc.1, ap.14,Braila

2) Delcea Valentin, Str. Logofat Tautu, nr. 6, bl C5, et. 3, ap. 10, sector 3, cod 742531, Bucuresti

3) Suciu Andrei Dragos, Str.Saturn, nr.19, sc.E, ap.13,Brasov,jud.Brasov

4) Gradinaru Iulia str. Aleea Nucului nr. 5 sc. A ap. 4 bloc 5 Suceava Jud. Suceava

5) Dancu Ioan Jr

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai sunt oameni atat de prosti care sa creada in tepe de genul asta?

 

Da` cum...;)

Si mai era faza cu bux-ul, tot de genul asta, spam/tepe in nesimtire.

 

Partea proasta e ca multi cred asta cu convingere.

 

La munca oameni buni ! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oare de ce se mai deschid atatea topicuri despre "cum sa castigi bani multi si repede"?Mai crede cineva metodele astea?

Prost sa fii sa crezi ca poti castiga bani fara sa muncesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricare dintre ele se potriveste. ;)

 

Mie mult imi place asta:

Prostia este eterna si invincibila. Este o hidra cu nenumarate capete care cresc la loc de cate ori le tai, de aceea trebuiesc taiate mereu cu acizii inteligentei, pentru a o tine in sah. Asta e tot ce se poate face impotriva ei.

 

Asa si cu astia... degeaba incerci sa ii convingi cu tot soiul de argumente ca ei nu vor castiga nimic. Tot pe-a lor o tin...

Editat de Myrmidon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OmbladonCiulea cainele meu e mai destept ca tine :cry:

Sigur o sa ne imbogatim din chestia asta :spiteful:

Daca intradevar era ceva serios si tu scoteai bani din ce ai mentionat mai sus ,sunt sigur k nu mai spuneai pe forum :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×