Sari la conținut
Forum Roportal
Radulian90

Ajutor MP3 Player

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am si eu un mp3 player Technika si nu stiu cum sa-l instalez. l-am bagat la usb si cand intru in my computer imi spune k driver-ul unde este mp3 player-ul este corupt si nu poate fi citit. am downloadat un driver dar nu stiu cum sa-l instalez k nu are nici un fisier executabil, doar fisiere cu extensii .inf, .cat, si cam atat. cum sa-l instalez? va rog frumos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu un mp3 player Technika si nu stiu cum sa-l instalez. l-am bagat la usb si cand intru in my computer imi spune k driver-ul unde este mp3 player-ul este corupt si nu poate fi citit. am downloadat un driver dar nu stiu cum sa-l instalez k nu are nici un fisier executabil, doar fisiere cu extensii .inf, .cat, si cam atat. cum sa-l instalez? va rog frumos.

pe orice fisier .inf,se da click dreapta si in mod "normal" ar trebui sa fie o de-aia cu "install",da-i acolo. e valabil in general

adica ,nu pe orice fisier .inf se da asa si gata,dar daca n-ai altceva..aia e. ai vazut,si cand instalezi ceva,cu "add hardware",din "control panel",daca nu-l gaseste,va trebui ,la fel,sa cauti cu "browse" fisierul .inf

Editat de dontexist

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×