Sari la conținut
Forum Roportal
Soulshine

Vaticanul nu exclude existenta extraterestrilor

Postări Recomandate

Oamenii provin din maimute care au fost innobilate genetic de catre extraterestri. Exista un forum overunity.com unde la sectiunea Pyramid Power gasiti un thread numit "My heat generating pyramid" . Un baiat de acolo se pare ca e in legatura cu un urmas al vechilor civilizatii pamantene care au fost conduse de extraterestri uriasi (fiii lui Dumnezeu din Biblie), iar acela l-a inspirat sa construiasca o piramida care produce energie aparent din nimic - de fapt, din binecunoscutul efect de piramida. Baiatul asta spune ca niste extraterestri deja s-au intors pe Pamant sa pregateasca venirea lor in masa anul viitor si au discutii in primul rand cu reprezentantii religiilor. Asta spunea el prin februarie.

Si, SURPRIZA! Acum cateva zile Vaticanul recunoastea existenta extraterestrilor, NASA spunea ca elementele necesare aparitiei vietii (aminoacizi) sunt mult mai raspanditi decat se credea, Ministerul apararii englez scotea de la secret o groaza de documente despre OZN-uri.

Se pare ca extraterestrii astia chiar vin!...de data asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce bine, de cand ii astept, sper sa aduca numai lucruri bune

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu prefer sa ma consider E.T. salbaticit..........decat maimuta pe care au experimentat E.T. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8)

hai c-o sa-i converteasca si pe aia! :P "se boteaza robul lui Dumnezeu E.T. in numele intregii galaxii..." :o:

 

 

byeiii, radeti voi...da astia isi fac deja buletine! :doh: ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful: Fain!

Feteleee... :lol2: care vrea sa se marite? Cu nenea ala... :lol2:

Eu,in locul lui,mi-as pune poza la matrimoniale. :lol2: Sa testez "piata".Hihihi...

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol2: Fain!

Feteleee... :cheer: care vrea sa se marite? Cu nenea ala... :cheer:

Eu,in locul lui,mi-as pune poza la matrimoniale. :rot: Sa testez "piata".Hihihi...

 

 

stai linistita...unele au fost extrem de iuti de picior :lol2: :cheer: iar astia micii cu antene cica-s tare iubareti :lol2:

da nush daca au dreptu la pensie alimentara :cheer: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar astia micii cu antene cica-s tare iubareti :lol2:

:spiteful: sunt chiar foarte iubareti

una peste alta nu dau doua cepe degerate pe ce zice Vaticanul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P sunt chiar foarte iubareti

una peste alta nu dau doua cepe degerate pe ce zice Vaticanul

 

 

 

 

 

 

Poate ca exista surse si interese la Vatican pt a se face unele dezvaluiri treptate.......cu ce scopuri.........inca nu se stie.......poate tot cu caracter manipulativ.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ca exista surse si interese la Vatican pt a se face unele dezvaluiri treptate.......cu ce scopuri.........inca nu se stie.......poate tot cu caracter manipulativ.......

Aşa cum papa vrea să fie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca Vaticanul incearca sa readuca lumea in biserica... si pt asta ar spune orice :) putini catolici chiar mai cred cu sfintenie in cuvantul bisericii mai ales dupa scandalurile de pedofilie din ultimii ani si dupa ce multi catolici sunt de parere ca juramantul de castitate la preoti e o prostie periculoasa...

Bisericile catolice nu mai sunt pline decat de sarbatori, banii donati sunt mai putini, iar bisericii ii e foame...multi catolici trec la baptism sau la alte culte reformate si mai "liberale"...

In momentul asta in europa pt omul de rand e recesiune (bani mai putini, pretul la benzina, energie si la alimente creste) asa ca Vaticanul ca o forta politico- religioasa ce este va incerca sa atraga atentia omului de rand de la foame la altceva :P ET e numai ultima gaselnita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×