Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Pff, pai si cati ani avea cand te-ai pierdut, si cum de erai dezbracata ?

Si clar sunt intr-o dunga,ascult acu Alba ca zapada de pe triluliu :cheer:

Daca te mai imbraci si cu strech-ii aia , e clar.:drunk:

Editat de Two

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aveam vro 7 mai si ma trimise sora-mea a mare sa iau brifcor.Si eram fara slip pen'ca se zice ca eram mica si pe plaja aveam voie :doh:

Pe plaja nu ma simteam nasol,dara in autobuzul plin de lume imbracata,na o fo naspa.Si mai apoi cand oamenii aia ce m-au gasit ma dusera acasa,sa ma vada vecinii mei baietei in cuca goala?Ce oameni si aia,sa nu-mi dea ei macar un prosop sa ma infasor? :)

Pai de aia te intrebam, nu era nimeni intreg la cap si sa nu iti dea ceva, un prosop, un cearceaf ? :drunk: :-

Sterch-ii aia crezi tu ca ma mai incap?Din 90 pana acuma?

 

Si mi-am adus aminte de brifcor :hi:

Eh, nu te incap. :evil:

Te incap, ca tu arati ca la 17 ani. Stiu io. :cheer:

Si esti, nu doar arati.

 

Da, bun Brifcorul.

 

Mie si acum imi pare rau de Pegasul meu, saracutul de el. 8) Ca mi l-au desmembrat unii la subsol si mi-au furat piese. Dar il repar eu, si ma dau cu el. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi amintesc ca cand aveam vreo 4 ani mi-am impins pe scari o inamica. Pe vremea aia voiam sa fiu spion. Cam de porc ca am facut asta, putea fi foarte grav. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Îmi amintesc că, aveam vreo 13 ani și o pereche de Levis, pe care nu i-am spalat intentionat vreo 3 luni.

Și toți prietenii mă întrebau de ce nu ii spăl.

Le răspundeam că vreau sa ajungă ca cei cauciucați de de la Rob Roy, care stăteau în picioare singuri.

 

Cel puțin așa se spunea la vremea aia, despre Rob Roy. Marca ce dispăruse cu vreo 10 ani înaintea alor mei.

 

Cam atunci mă hotărâsem sa devin rebel, si sa ignor conveniențele sociale. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×