Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci.. pentru ca cineva m-a "stresat" sa-mi pun lucrarile pe forum.. in mod constant.. m-am decis sa deschid acest topic.. in special pentru critica... constructiva.. alt gen de comentarii vor avea parte de "delete". (aviz amatorilor) :P

 

 

Fericirea are ochi de copil.

post-19341-1210970204_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bon.

L-ai sters.

macar ai luat nota

 

acuma despre poza

 

Mie nu-mi zice nimica. parca sunt culorile prea fortate, prea vii. E totusi un personaj real. Parca e machiat .

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Machiat unde?

 

 

:P

 

 

 

PS - nu eu ti-am sters primul comentariu.. dar ca sa-ti raspund la intrebare.. am decis sa deschid acest topic.. pentru ca nu vreau sa caut prin atatea pagini ca sa-mi gasesc pozele. Sunt egoista. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt tare curios cum ar fi aratat poza in alb-negru!

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci.. pentru ca cineva m-a "stresat" sa-mi pun lucrarile pe forum.. in mod constant.. m-am decis sa deschid acest topic.. in special pentru critica... constructiva.. alt gen de comentarii vor avea parte de "delete". (aviz amatorilor) :airkiss:

 

 

Fericirea are ochi de copil.

Imi place mult. Foarte bine surprins momentul cu un subiect foarte expresiv cu ochi de vis. Buna executia tehnica, subiectul este sharp in focus. Foarte buna incadrarea cu atit mai mult cu cit nu este o poza de studio care sa permita aranjamente repetate. La prima vedere un pic distractiv rosul din fundal, dar in final ii da un aer natural si firesc asa cum trebuie sa fie imbracat un copil in culori vii.

 

N.B- Mie nu mi se par deloc culorile prea vii ci le gasesc naturale, normale.

Spor !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×