Sari la conținut
Forum Roportal
Cristinick

Tecktonik - un nou stil de dans

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E cumva o activitate mai nasoala decat cea a copiilor din Romania, care in timpul liber crapa seminte sau fac poze langa toti copacii ca aiba ce pune pe haifaiv?

Nu-mi face placere sa-i blamez pe tinerii din tara, deoarece si eu fac parte din aceasta categorie care-si petrece timpul liber frecand menta in fata blocului, cu PET-ul in fata si o tigara la 2-3 oameni.

E doar un mod de exprimare in randul lor dansul pe muzica electro, nu-i o tragedie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haideti mai, ca mie-mi place :) mi se pare interesant

 

Ihi....Sa vezi ce misto arata cand un intreg club isi da cu mainile prin cap... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink:

Eu te cred. Auzi, iti amintesti de metalisti? Parca tot mai frumosi is astia

 

Imi amintesc,cum nu?

Dar gandeste-te ca astia is profesionisti,tot mai e ceva de capul lor...pe cand aia de prin cluburi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ihi....Sa vezi ce misto arata cand un intreg club isi da cu mainile prin cap... :blink:

 

 

Ar fi mai bine asa decat "smecheri" cu "whiskyane" si pitipoance care cauta sponsori + inhibitiile si frica romanului de a se face de kkt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar fi mai bine asa decat "smecheri" cu "whiskyane" si pitipoance care cauta sponsori + inhibitiile si frica romanului de a se face de kkt.

 

Da,asa e....decat whisky mai bine ciocolata,decat pitipoance mai bine homosexuali.

Editat de cristina449

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai au si timp liber? cand? intre doua calculatoare si vreo doua romane citite pe nerasuflate?

 

 

Fiecare face ce vrea in timpul lui liber. Daca el vrea sa faca asa ceva, apai lasa-l sa faca.

 

Da,asa e....decat whisky mai bine ciocolata,decat pitipoance mai bine homosexuali.

 

 

Te-am jignit cumva? De fapt, ai dreptate. Daca ma duc intr-un club, cam 70% sunt barbati, din care majoritatea sunt smecheri de week-end. Nu sunt numai pitipoance, de obicei cele cu capul pe umeri vin insotite de o prezenta masculina sau vin doar sa se distreze fara a cauta sa atraga atentia sponsorilor.

Editat de 20031

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E cumva o activitate mai nasoala decat cea a copiilor din Romania, care in timpul liber crapa seminte sau fac poze langa toti copacii ca aiba ce pune pe haifaiv?

Nu-mi face placere sa-i blamez pe tinerii din tara, deoarece si eu fac parte din aceasta categorie care-si petrece timpul liber frecand menta in fata blocului, cu PET-ul in fata si o tigara la 2-3 oameni.

E doar un mod de exprimare in randul lor dansul pe muzica electro, nu-i o tragedie.

mai au si timp liber? cand? intre doua calculatoare si vreo doua romane citite pe nerasuflate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiecare face ce vrea in timpul lui liber. Daca el vrea sa faca asa ceva, apai lasa-l sa faca.

Dar cine nu ii lasa? Era vorba doar despre pareri...tinand cont ca este ceva relativ imitat.

 

Te-am jignit cumva?

 

Frecventez prea rar discotecile ca sa ma simt jignita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×