Sari la conținut
Forum Roportal
EmaM

Topless acasa

Postări Recomandate

asa tratezi o domnisoara , domnule? aveam o parere mai buna despre tine...

 

:doh:

Aşa.

 

 

da di ce draga? in ce secol traiesti?! e libertate deplina si-mi pot arata nuri peste tot, nu doar acasa, da?

Da.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La el acasa, omul face ce vrea...

Eu una nu sufar de caldura, si mereu am pe mine o bluzita fara maneci si pantaloni scurti sau o fusta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wow........se pare ca suferiti de o acuta lipsa de imaginatie....in a crea topicuri interesante...........din care chiar sa ai ce invata...........pe cine oare intereseaza cine si cum se imbraca in casa? daca sta fara haine sau nu............. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu intotdeauna sunt topless, sumar sau nimic. Nu pot sa uit si va spun si voua despre o doamna draguta care referindu-se la portul acasa ne spunea noua admiratorilor din jur : ,,Eu cand ajung la mine acasa scot tot, haine pana si inele si raman cum m-a facut mama". Si nu era in functie de anotimp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu intotdeauna sunt topless, sumar sau nimic. Nu pot sa uit si va spun si voua despre o doamna draguta care referindu-se la portul acasa ne spunea noua admiratorilor din jur : ,,Eu cand ajung la mine acasa scot tot, haine pana si inele si raman cum m-a facut mama". Si nu era in functie de anotimp.

da-ne adresa ei .. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebarea mea este daca voi fetelor obisnuiti sa fiti toata ziua topless (sau chiar goale) prin casa cand este foarte cald.

O prietena mi-a spus ca ea isi face lucrurile prin casa numai topless (cand e singura sau numai cu sotul) si se simte mai bine asa cand e prea cald.

Bineinteles sotului meu ii place idea dar eu totusi as purta macar un sutien.

Am si o vecina care vara e numai in tanga prin casa ("De ce sa ma mai imbrac daca si asa e cald si nu e nimeni acasa" spune ea) si mi-a sfatuit sa fiu si eu fara sutien ca e mai comod.

Voi cum sunteti cu acest lucru?

 

Uite inca o intrebare existentiala pe care nu mi-am pus-o pana acuma! Cum oi fi trait 28 de ani fara sa stiu raspunsul?! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu? eu doar dorm naked. in general, cand sunt acasa port doar un tricou , dau pantalonii jos si stau in tanga. iarna am noroc ca e cald in casa. asta doar in camera, ca nu mereu sunt singura acasa :lol:

Editat de Etherial

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×