Sari la conținut
Forum Roportal
EmaM

Topless acasa

Postări Recomandate

Intrebarea mea este daca voi fetelor obisnuiti sa fiti toata ziua topless (sau chiar goale) prin casa cand este foarte cald.

O prietena mi-a spus ca ea isi face lucrurile prin casa numai topless (cand e singura sau numai cu sotul) si se simte mai bine asa cand e prea cald.

Bineinteles sotului meu ii place idea dar eu totusi as purta macar un sutien.

Am si o vecina care vara e numai in tanga prin casa ("De ce sa ma mai imbrac daca si asa e cald si nu e nimeni acasa" spune ea) si mi-a sfatuit sa fiu si eu fara sutien ca e mai comod.

Voi cum sunteti cu acest lucru?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebarea mea este daca voi fetelor obisnuiti sa fiti toata ziua topless (sau chiar goale) prin casa cand este foarte cald.

O prietena mi-a spus ca ea isi face lucrurile prin casa numai topless (cand e singura sau numai cu sotul) si se simte mai bine asa cand e prea cald.

Bineinteles sotului meu ii place idea dar eu totusi as purta macar un sutien.

Am si o vecina care vara e numai in tanga prin casa ("De ce sa ma mai imbrac daca si asa e cald si nu e nimeni acasa" spune ea) si mi-a sfatuit sa fiu si eu fara sutien ca e mai comod.

Voi cum sunteti cu acest lucru?

 

Mie nu mi-ar place .... distruge misterul descoperirii

Fara sutien dar cu tricou - da, desigur - nici o problema, e si natural si sanatos

Dar fara nimic pe tine .... :rot:

A propos - doar in sutien prin casa e SI MAI DIZGRATIOS decat fara el

 

Parerea mea :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as prefera o camasa de in mai lunga fara sutien si tanga sau altceva comod (nu stiu de ce dar tanga imi lasa o impresie de incomod)

 

Topless doar daca vrei sa fii deliciul vecinilor sau daca vrei sa stai cu jaluzele trase. Depinde acum si de etaj, locatie, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu as prefera o camasa de in mai lunga fara sutien si tanga sau altceva comod (nu stiu de ce dar tanga imi lasa o impresie de incomod)

 

Topless doar daca vrei sa fii deliciul vecinilor sau daca vrei sa stai cu jaluzele trase. Depinde acum si de etaj, locatie, etc.

 

Daca se prefera,nicio problema,schimbam :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O prietena mi-a spus ca ea isi face lucrurile prin casa numai topless (cand e singura sau numai cu sotul) si se simte mai bine asa cand e prea cald.

 

Ce lucruri? :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Topless doar daca vrei sa fii deliciul vecinilor sau daca vrei sa stai cu jaluzele trase. Depinde acum si de etaj, locatie, etc.

 

Sau nu :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×