Sari la conținut
Forum Roportal
Rusul Singuratic

Viitorul Razboi Rece

Postări Recomandate

Si de ce ma rog ai alege-o pe Hillary? ca-s chiar curioasa (eu ca o anarhista ce sunt nu vreau sa aleg pe nimeni... cand e de votat ma apuca scarba de toti :suicide: )

Eu de ex o vad pe Mrs Clinton ca pe o persoana usor necinstita, falsa si cu o viclenie rautacioasa in ochi

Editat de Anca878

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dom' Puiu fara o nota de misoginism nu puteti dormi la noapte? :suicide:

 

este o femeie cu o vointa de fier, ce alta femeie ar fi trecut peste ce i-a facut sotiorul fara sa clipeasca si cu zambetul pe buze... (ca acasa l-o fi castrat e partea a doua) ... e o femeie cu o ambitie nemasurata ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pippo ... tu te-ai uitat la Zeitgeist ... :suicide:

Problema se pune in felul urmator, nu ai destule date pt a sti unde este exact manipularea si cine sunt cei manipulati..

Nici a trai numai cu teama de conspiratii nu e sanatos... be cool

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ştiu dacă asta e neapărat o calitate. Uneori ambiţia te poate face să-ţi pierzi simţul măsurii

Nu am spus-o ca fiind o calitate, ci ca pe un defect... mie personal nu-mi place H. Clinton... dar mie nu-mi place nimeni dintre politicieni :suicide: asa ca nu ma bagati in seama ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:suicide: de unde ai dedus ca Hillary Clinton castiga si ca Obama e doar un maimutoi? Eu vad ca azi sunt ultimele 2 state de votat si ca Obama are 2051 de delegati din 2118 cat i-ar trebui pt candidatura.. Mrs. Clinton e mult in spate cu 1877 de voturi si cu sanse mai mult teoretice la castige. Sa nu mai vorbes ca toata presa discuta despre faptul ca astazi s-ar putea retrage, normal ca stafful ei a negat chestia asta...

 

http://www.stern.de/politik/ausland/610062.html?

Obama este in orice caz un maimutoi.

Hillary ar fi partida ideala pentru ce au nevoie conspiratorii.

A promova mai mult maimutoiul poate fi o tactica pentru a creste adrenalina celor cale asteapa rezultatele, sa para mai real. Dar si chiar daca au hotarat sa-l lase pe maimutoi la conducere (desi ma indoiesc, dar cine stie..) tot in castig de cauza sunt, ca-l fac sa joace cum vor ei. Dar Hillary ar fi o adevarata provocare din istoria Americii si-i bagata pana peste cap in cele mai mari mizerii. Maimutoiul mi se pare doar un soldatel cu cheita fara pretentii. Daca iese, ar fi oricum ca si cum n-ar fi. Dar in orice caz, oricare dintre cei doi ar iesi, ar fi ca si cum n-ar fi. Dar totusi Hillary ar putea fi mai provocatoare pentru interesele lor.

In final tot jocul se face din computer, schimband niste cifre... ce mai conteaza pe cine au ales?...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pippo ... tu te-ai uitat la Zeitgeist ... :suicide:

Problema se pune in felul urmator, nu ai destule date pt a sti unde este exact manipularea si cine sunt cei manipulati..

Nici a trai numai cu teama de conspiratii nu e sanatos... be cool

M-am uitat la multe... si stiu care este manipularea, care sunt manipulatorii, si care sunt cei manipulati. Doar ca lumea refuza sa deschida ochii, si asta o sa ne duca pe toti la pieire sau chiar mai rau, la sclavie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu in locul lor as pune-o pe Hillary la presedentie... Dar cine stie care sunt planurile lor exacte?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nush de asa profetie. E vorba de succedarea papilor pe la Vatican. nu de presedintii USA ,dupa cate stiu eu

Mie mi se pare demenţial să crezi că acum 450 de ani, un om, fie el şi un erudit (deşi autodidact) ca Nostradamus putea să prevadă viitorul cu exactitatea cu care se pretinde că a făcut-o. Că tabloidele trebuie să umple şi ele coloanele cu ceva,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×