Sari la conținut
Forum Roportal
Alexu_s600

Salon de Tuning - Sport & Tuning Show.

Postări Recomandate

Salutare,

 

Tocmai am aflat de inca un Salon de Tuning - Sport & Tuning Show.

 

Stiu ca incepe pe 22 mai si tine pana pe 25 mai (cred), la Prisma 2 Corbeanca.

 

 

Din cate am inteles au de toate - tuning auto-moto (interior, exterior, mecanica, audio), automobile off-road , automobile sport si de competitie, motociclete de competitie, kart-uri, accesorii auto-moto, piese de schimb, combustibili,lubrifianti , pneuri , cluburi si asociatii de profil , media auto-moto.

 

Cred ca tipii sunt la prma editie, dar am citit ca va fi super salon...intotdeauna la prima editie se rup in figuri cu totii :dwarf:

 

Cik au reducere la flashtuning. Orice model de masina costa 250 euro pe toata perioada acestui eveniment.

 

Scriau ei pe undeva ca vor aduce castigatoarea supercupei europene EMMA 2008. O masina

echipata la cel mai inalt nivel sonor si estetic conform jurizarii celei mai inalte categorii a EMMA, Expert Unlimited.

 

 

In rest, aerografie live, si inscriptionari auto live high resolution, demonstratii de tot felul si alte concursuri.

 

Eu am aflat despre o tombola care are ca premiu un airbrush pe capota sau vinilizare tot pe aceeasi suprafata.

 

Aaaaaaaaaaaa, am uitat ca aduc un Volkswagen Tiguan echipat cu navigatie BECKER . Asta e buna pentru ghidare precisa:

- obtii imagini tridimensionale

- indica banda pe care sa te inscrii (mai ales pt. domnisoarele de la volan

- navigatie virtuala in tunel.

 

Va mai tin la curent cu noutati,

 

Be fast and furious,

 

Alex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×