Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu am vazut nicaieri un post cu subiect de dans, fie el dans sportiv, tango argentinian, salsa, hip-hop sau orice altceva. Nu mai danseaza nimeni? :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca ai creat acest topic.

 

Pun cateva video-uri de pe YouTube:

 

 

Tango argentinian:

 

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>">
name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

 

 

Cha cha:

 

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>">
name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

 

 

Salsa:

 

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>">
name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

 

 

 

Vals:

 

 

 

 

Hip hop:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vineri seara am fost la un club de salsa de pe langa Romana dar m am enervat din motive personale nu ale muzicii.. eu s amatoare in ale dansului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unde-i ala? Eu habar n-am ce cluburi sunt in Bucuresti... :flowers:

Sunt si de latino si de tango ? :airkiss: Eu am facut 6 ani de tango,mare fraiera am fost :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde-i ala? Eu habar n-am ce cluburi sunt in Bucuresti... :flowers:

Sunt si de latino si de tango ? :airkiss: Eu am facut 6 ani de tango,mare fraiera am fost :friends:

 

da pe strada Mihai Eminescu nr 89 :yahoo: e pe langa blvd Dacia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mdaaa.....eu iubesc dansul la nebunie....nu am facut dans de perfoarmnta doar in timpul liceului si umpik dupa..am facut vals, slow vals, tango, vals vienez, rock and roll, rumba cha cha si salsa.am si participat la concursuri....pe perioada liceului am fost 4 ani la rand campioni judeteni pe licee ku trupa mea dar mai departe nu am putut participa din lipsa de fonduri...si cine face dans cu adevarat stie ca iti trebuie un buget k sa faci performanta...le urez succes tuturor care au ales dansul k sport

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×