Sari la conținut
Forum Roportal
K0ntr0VerSy

De Veghe in Ecranul de Secara

Postări Recomandate

Cum toti ne uitam la TV excesiv, spiritul de observatie al forumistului obosit care sta cu un ochi la TV si cu o mana pe sectiunea Sex Behaviour este nemuritor sau doar lesinat cateodata...

 

Pe langa de acum banalul reportaj prezentat la Stirile Sportive despre ultima sacosa de rafie de firma pe care i-a daruit-o iubitei Jambierica, lucru care nu are nicio treaba cu sportul dar are mai multa legatura cu o emisiune financiara, am mai observat ceva ce are legatura cu fizica cuantica:

'In Timisoara o pisica gestanta a fost batuta cu cruzime de sotul sau pentru ca a gasit-o fumand.

Amanunte ne ofera colega noastra Zgarduta, care se afla la -si aici e furunculul- Deva!'

 

Hai ca inteleg daca ne da legatura cu cineva din Timisoara, se mai barfeste prin parculetele cu sahisti sau isi mai trimit liceeni massuri cu tragedia.

Dar sa ne transmita cineva de la Deva doar pentru ca e mai aproape decat Bucurestiul, asta nu mai receptionez.

 

Mai vazusem zilele trecute, tot la stiri, cum ii dadeau legatura lui Adelin Petrisor afara, la intrarea in Antena1. Si-o fi uitat cartela de acces.

 

Asa ca turnati aici. Ia sa vedem.

 

Andreea, ai legatura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum toti ne uitam la TV excesiv, spiritul de observatie al forumistului obosit care sta cu un ochi la TV si cu o mana pe sectiunea Sex Behaviour este nemuritor sau doar lesinat cateodata...

 

Pe langa de acum banalul reportaj prezentat la Stirile Sportive despre ultima sacosa de rafie de firma pe care i-a daruit-o iubitei Jambierica, lucru care nu are nicio treaba cu sportul dar are mai multa legatura cu o emisiune financiara, am mai observat ceva ce are legatura cu fizica cuantica:

'In Timisoara o pisica gestanta a fost batuta cu cruzime de sotul sau pentru ca a gasit-o fumand.

Amanunte ne ofera colega noastra Zgarduta, care se afla la -si aici e furunculul- Deva!'

 

Hai ca inteleg daca ne da legatura cu cineva din Timisoara, se mai barfeste prin parculetele cu sahisti sau isi mai trimit liceeni massuri cu tragedia.

Dar sa ne transmita cineva de la Deva doar pentru ca e mai aproape decat Bucurestiul, asta nu mai receptionez.

 

Mai vazusem zilele trecute, tot la stiri, cum ii dadeau legatura lui Adelin Petrisor afara, la intrarea in Antena1. Si-o fi uitat cartela de acces.

 

Asa ca turnati aici. Ia sa vedem.

 

Andreea, ai legatura.

Tare. Dar hai sa spun ca nu-i musai sa ai asa spirit de observatie...interfereaza cu undele ecranului cuantic si bruiaza frecventa receptionarilor in masa. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ce importanta are? In massmedia, sensul il da ratingul. Oamenii sunt cu grija orientati (neimportant ca manipulati sau automanipulati) inspre senzatie si nu inspre sens.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite dom'le, la postul asta cu pretentii de SiEnEn, Mirela Vasadi ne spune de la obraz niste termeni intr-o iengleza impecabila: 'Ni-Yorg' si 'Dart Veidar'.

 

Daca o punea dracu' (de Tatulici) sa numere, parca vad ca ne trezeam cu un 'oan-ciu-fri-for-fai' de nu ne mai vedeam.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un galatean a fost adus de urgenta la spital pentru ca avea tras pe penis un rulment.

Se naste doo intrebari.

Ce facea, ma rog ce avea de gand sa faca cu un rulment pe penis.

Eu, cred ca a vrut s-o fixeze pe una in jurul rulmentului, si s-o invarta in jurul axis mondi.

Si doi.

:flowers: se introduce bleaga ?!

-nu de alta da` io n-am vazut rulmenti chiar asa mari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un galatean a fost adus de urgenta la spital pentru ca avea tras pe penis un rulment.

Poate credea ca e inel vibrator. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un galatean a fost adus de urgenta la spital pentru ca avea tras pe penis un rulment.

Se naste doo intrebari.

Ce facea, ma rog ce avea de gand sa faca cu un rulment pe penis.

Eu, cred ca a vrut s-o fixeze pe una in jurul rulmentului, si s-o invarta in jurul axis mondi.

Si doi.

:) se introduce bleaga ?!

-nu de alta da` io n-am vazut rulmenti chiar asa mari.

Aici amendam doar mass-media si gafele transmise in direct sau pe prima pagina...sau a cincea, matter of taste.

Blegule.

 

Poate credea ca e inel vibrator. :flowers:

Tu ai voie sa postezi orice, atat timp cat esti goala si deschisa.

Dialogului. Evident.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×