Sari la conținut
Forum Roportal
SANTA

de ce sunt barbatii asa de ciudati uneori

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

EDIT:

Cum ar fi sa putem intelege ce se intampla in mintea barbatilor.

 

 

 

 

 

Buna SANTA si bine ai venit pe roportal! Sper sa iti placa la noi. Am totusi o rugaminte. Te rog sa nu mai scrii cu majuscule pentru ca e obositor pentru ceilalti sa citeasca. Multumesc pentru intelegere! 8)

spider :good:

Editat de spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
EDIT:

Cum ar fi sa putem intelege ce se intampla in mintea barbatilor.

 

[snapbacca]58466[/snapbacca]

 

Simplu. Iti pui putin mintea la contributie si ai reusit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce ar trebui sa intelegem ce se intampla in mintea barbatilor? Nu cred ca e nimic interesant in mintea lor. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zicea la un topic, la i g i u sa, un mare adevar despre cam ce ar fi in mintea barbatilor: "bere si sex" :good: :Pe 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Zicea la un topic, la i g i u sa, un mare adevar despre cam ce ar fi in mintea barbatilor: "bere si sex"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca stiu ce se afla in mintea unui barbat si care este diferenta dintre mintea unei femei...in mintea unui barbat se afla cateva idei,putine dar fixe...si bine conturate,cum ar fi :sex,bani,masini,bautura, etc......

Acum sa analizam mintea unei femei.....vom gasi o inghesuiala teribila de idei,care se zbat agitate in frumosul ei capsor...si ,culmea cumlilor,cele mai multe dintre aceste ganduri si idei sunt total opuse..de aceea deseori femeile sunt confuze..multitudinea de idei le deruteaza....asadar ..mai bine barbat cu idei putine si clare decat femeie bulversata de viteza cu care neuronii nasc idei ciudate si de cele mai multe ori total nefolositoare.

Asadar..multumesc ca sunt barbat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:De ca sa vezi cine a aparut. Si mai e si barbat pe de-asupra 8) Se vede treaba ca ti-am lipsit mult de ai hotarat sa te intorci. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu raspunsurile inversunate ce zburda pe aici...eu zic sa-la mutam la coltul vesel.pentru ca daca distinsele persoane de sex feminin de mai sus vorbeau serios..we have a problem..Iar ele una si mai mare.care consta in marele ghinion care le-a bantuit pana acum in ceea ce priveste cunostintele in cadrul sexului opus.Dar fetelor mai insistati eu zic ca mai aveti inca o sansa sa va schimbati parerea :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spider,imi pare rau daca intoarcerea mea te-a deamagit...dar asta este,....viata este plina de dezamagiri....trebuie sa suporti si sa mergi mai departe....oricum , esti femeie,deci nu stii ce vrei.. :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×