Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:offtopic: multa lume isi roade unghiile .......este un ''viciu''d care te lasi greu de exemplu si io mi le rod nu pot sa cred cat de complicat este sa te lasi am avut nenumarate incercari d a ma lasa c sfaturi avetu pt mine?

Editat de Enki

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da... mi le rod si sunt mandru de asta... nu vreau sa ma las ... daca vrei sa te lasi trebuie sa ai vointa sa te controlezi..dar eu NU vreau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da... mi le rod si sunt mandru de asta... nu vreau sa ma las ... daca vrei sa te lasi trebuie sa ai vointa sa te controlezi..dar eu NU vreau

 

 

 

ce mincinos esti

sa nu il credeti ca nu isi roade unghiile ....unul dintre motive ar fi ca si le taie din carne de mai are putin si taie cu tot cu deget

eu in schimb nu imi rod unghiile ci pielitele de la degete....stiu e ciudat rau...intr-un fel e ca si cum ti-ai roade unghiile....cum vad o pielita mica incep sa trag de ea sa o rup si de cele mai multe ori ajung sa imi dea sangele in locul ala , insa nu o fac tot timpul ca pe urma vad cat de nasol arata degetele asa "roase" si nu imi place deloc....asa ca sfatul meu pt oprit rosul unghiilor ar fi sa te uiti putin la degetele tale si sa vezi cum arat si sigur o sa te razgandesti

sunt sigura ca o sa alegi o manichiura frumoasa in schimbul rosului unghiilor :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:offtopic: multa lume isi roade unghiile .......este un ''viciu''d care te lasi greu de exemplu si io mi le rod nu pot sa cred cat de complicat este sa te lasi am avut nenumarate incercari d a ma lasa c sfaturi avetu pt mine?

avea Avon-ul parca o solutie speciala pentru ros unghii. O data pe saptamana ajunge daca te dai si daca din greseala ai bagat degetul in gura simti gustul solutiei respective toata ziua :cheer: a doua oara o sa te gandesti de doua ori cand mai vrei sa-ti rozi unghiile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
avea Avon-ul parca o solutie speciala pentru ros unghii. O data pe saptamana ajunge daca te dai si daca din greseala ai bagat degetul in gura simti gustul solutiei respective toata ziua :P a doua oara o sa te gandesti de doua ori cand mai vrei sa-ti rozi unghiile

 

sa-mi zici si mie cum se numeste :offtopic: sa-i dau cadou surorii mele, de ziua ei :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sfatul meu e sa-ti tai unghiile pana in carne ca sa nu mai fi nevoit sa ti le rozi.

 

merge ...asta fac ..io

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai, sora mea..nici macar n-are unghii..dar ce tot roade la unghiile alea, nu pot sa-mi dau seama :offtopic: deci trebuie sa vad cu avon-ul :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:offtopic: multa lume isi roade unghiile .......este un ''viciu''d care te lasi greu de exemplu si io mi le rod nu pot sa cred cat de complicat este sa te lasi am avut nenumarate incercari d a ma lasa c sfaturi avetu pt mine?

 

chinină sub unghii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×