Sari la conținut
Forum Roportal
mareexecutor

Vreau adresa de email a lui Dumnezeu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce inseamna asta; ati doresti ceva foarte mult,si cand obtii lucrul ala, nu stii cum sa scapi de el. Si daca e vorba de un sentiment? Dar daca lucrul acela vine intr-un moment total nepotrivit? Nu-la putem noi controla asa-i?. Dar daca ma gandesc mai bine eu i-am cerut-o. Lui de-zeu. Mi-a dat sentmentul dar nu mi-a dat si instructiunile de folosire. De aceea imi trebuie adresa lui de-zeu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca toti ne-am dori adresa Lui pentru a putea cere cate cev ain momentelcae can dsimtim ca nu noi trebuie sa trecem prin asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa incerci la dumnezeu@yahoo.com pentru ca toata lumea are mail la yahoo :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

era o fata intr`un film....un tip zice "Doamne, te rog ajuta`ma, te rog; daca ma ajuti de data asta.... o sa iti mai cer pentru ca voi stii ca functioneaza"

 

mi sa`o parut funny, nu stiu cat de on topic, dar ..:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa incerci la dumnezeu@yahoo.com pentru ca toata lumea are mail la yahoo :good:

[snapbacca]58403[/snapbacca]

 

Andrei , cu reply-ul asta concurezi cu la I G I U sa la titlul de "postul saptamanii" ! :8): ::): ::):

 

PS: Sunt curios ce ar fi raspuns Ovidiu Bufnila (remember?) la acest topic... :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ii dai mesaj cu numele "mareexecutor" sigur o sa fie incantat sa-ti raspunda.

 

Eu am luat topicul asta drept gluma dar cred ca nu ar rebui sa ai nevoie de sfatul lui Dumnezeu, ci doar sa te ghidezi dupa simturile tale :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cert este ca Dumnezeu are internet. Am vazut eu in reclama. Da mey. I-au tras baietii de la Zapp. Cat despre adresa... eu zic sa te rogi de sf. Petru pentru ca el sigur trebuie sa o stie. Auzi, dar sa nu ii spui ca ti-am zis eu !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa-la intrebi pe Basescu ca el sigur are toate informatiile secrete de la SRI. :8): :good: :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×