Sari la conținut
Forum Roportal
razvan200

ce ai face daca ai obtine bani pe gratis?

Postări Recomandate

CEA MAI NOUA METODA DE FACUT BANI PENTRU ROMANI!

BANI RAPID SI SIGUR PE INTERNET. TESTAT! EU AM FACUT

25.260.000 IN 3 SAPTAMANI!!! E RANDUL TAU.!!

FUNCTIONEAZA.

 

EDIT : Nu mai pierde vremea postand astfel de tampenii pe forumuri. Tine minte ca astfel de mesaje nu o sa iti aduca niciodata castiguri financiare, ci numai BAN permanent acolo unde le postezi . Cand o sa va maturizati , oameni buni ??

Editat de spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da bun...care-i ideea totusi ? Nu inteleg..ai lasat aici un mesaj prin care ti-ai laudat minunata ta situatie financiara ....noi ce trebuie sa facem ?

Probabil ca sa trimitem 10 plicuri cu bani la 10 adresa si sa asteptam in zadar ca sa ne ajunga banii in cutia postala, nu ?

Sau sa citim tot felul de mailuri ca sa fim platiti cu nu stiu cati centi/e-mail ?

Cand o sa inteleaga tot romanul ca bazaconii dintr-astea nu prind ?

Ca-sa niste excrocherii si ca noi suntem victime....in plus eu postez aici pentru simplul fapt de a-i ajuta pe altii..intr-adevar ca nu am satisfactii financiare de pe treaba asta si nici nu am pretentii la asa ceva. Am deja un loc de munca care este foarte bine platit.

Eu as zice ca mai degraba tu ai nevoie de maturizare.

 

VALEA ! sau precum ar zice francezul : DEGAJE !

 

:Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i tineretul de azi:cauta covrigii din coada cainelui,si culmea ei cred ca exista...

:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta-i tineretul de azi:cauta covrigii din coada cainelui,si culmea ei cred ca exista...

8)

Ha ha :huggles: ...cat de bine le zice?apropo exista covrigii astia k mi`e cam foame?ha ha...apropo stiti k sunt vestiti covrigii de Buzau? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ha ha :hi: ...cat de bine le zice?apropo exista covrigii astia k mi`e cam foame?ha ha...apropo stiti k sunt vestiti covrigii de Buzau? :(

Nu stiam,da' si pe aici se cauta ,mai ales ca sunt destul de multi maidanezi... 8) :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiam,da' si pe aici se cauta ,mai ales ca sunt destul de multi maidanezi... :huggles:  :(

He he...astia sunt covrigi cu prestanta dar le`as da cu draga inima si maidanezilor.... 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×