Sari la conținut
Forum Roportal
misela

Cei 10 alesi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si cine se gaseste in cazul asta....aproape si apropiat de apocalipsa? :wub:

 

Tanti părere, religia e un mediu mai nociv ca psihanaliza. Nu te baga aici ca sunt multi psihotici in zonă! Iti vei agrava simptomatologia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tanti părere

Tanti tare-ti multumeste. Ai scos-o din ceatza.

 

offtopic

:wub: Uitasem! Cred ca-i un alt simptom.

Editat de părere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca va veni si o lupta finala,insa cel''neleguit'' este cel care nu se supune legilor divine si nu da ascultare lui Dumnezeu.Insa Intunecatul,nu face nimica fara aprobarea lui Dumnezeu..deci el sa fie ''cel nelegiuit''?

 

Cat despre chestia cu cei alesi pentru lupta finala sunt chiar ''garda de elita '' a lui Dumnezeu.Care a fost (si este )garda de elita a lui Dumnezeu????!!?!?In Biblie este specificat (daca nu ma insel si) este legata de caderea ingerilor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat despre chestia cu cei alesi pentru lupta finala sunt chiar ''garda de elita '' a lui Dumnezeu.Care a fost (si este )garda de elita a lui Dumnezeu????!!?!?In Biblie este specificat (daca nu ma insel si) este legata de caderea ingerilor...

caderea ingerilor.... :cheer:? interesant :wub: dar eu auzisem ca este vb despre 10 pamanteni (incarnati) care se vor lupta,nicidecum ingeri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si cind incepe partida? :wub: se transmite la tv? :cheer: :o: si cei " zece" alesi se bat cu 10 de cealalta parte sau doar cu unu? :( :yes:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu se tranzmite la tv..se tranzmite in ''direct'' :wub:

 

Adica se bat in ceruri?Daca e asa e nasol ca nu le mai vedem tehnica.Iar cealalta jumatate de Pamant nu vede nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar cine a zis ca se bat cu Satan?

Parca se dadea denumirea de ''nelegiuit''

 

Nu stiu de cand se vorbeste despre "nelegiuit".

Eu am ramas inca la prima postare de pe acest topic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×