Sari la conținut
Forum Roportal
misela

Cei 10 alesi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stai sa iti explic eu ce am inteles din apocalipsa ca dupa ce america va cadea papa ii va impurumuta in schimb le cere sa se dea legea duminicala dupa asta urmand senul fiare 666 cu cipul la care adventisti nu vor intro zi se va da decretul care toti cei ce nu tin duminik ca ii oamoare dupa ce Dumnezeu va veni si isi va lua alesi care nu au acceptat semnul fiarei si au tinut sambata nu duminica vor urca in cer Si Dumnezu va veni pe pamant si ii va stabili regatul la care toti cei pacatosi nu pot sa se atinga de el in schimb incearca o ultima incercare de a ataca cetatea dar nu vor reusi si atunci Dumnezeu va cobor foc din cer peste tot si se zice ca cei cu putin pacate vor ardea repede si vor suferi putin dar cei cu multe se vor kinui mai mult cand voi pune filmul pe net o sa vil arata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai sa iti explic eu ce am inteles din apocalipsa ca dupa ce america va cadea papa ii va impurumuta in

 

Oare am tampit eu sau tu nu stii sa scrii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai sa iti explic eu ce am inteles din apocalipsa ............

:doh:

 

sa bem pentru asta! 8)

 

probabil ca la genul asta de elocinta si cursivitate in exprimare se referea sintagma "diaree verbala"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×