Sari la conținut
Forum Roportal
Liviu.

Ia inchideti-l si pe asta

Postări Recomandate

Am observat ca sunt vreo 4-5 topicuri inchise pe-aici si inca nu m-am lamurit de ce dreptul de a te exprima liber pe un nenorocit de forum este conditionat de incapabilitatea unor oameni care, daca se simt vizati in mod direct sau indirect, in loc sa vina cu argumente si explicatii, se numai cum sa scape de astfel de topicuri. Nu m-am suparat cand am vazut ca au disparut vreo doua topicuri deschise de mine, in care se discuta despre "moderatorii de carton" si despre useri ipocriti (de fapt chiar eu v-am spus despre ele). Pe langa asta, degeaba spunea un moderator ca se lasa cu warn-uri si nu mai stiu ce daca se mai deschid topicuri de genul, atat timp cat eu nu dau doi bani pe acest cont (e simplu, daca voi fi suspendat, nu voi mai reveni cu nu stiu cate clone). Daca vi s-a dat ocazia sa aveti "butoanele", trebuia sa va ganditi din timp ca nu toti pun botul la depresiile voastre din viata de zi cu zi, asa cum nici eu nu "oblig" pe nimeni sa calce in acelasi rahat in care am calcat eu intr-o zi cu "noroc". Atat am vrut sa va spun. Credeti ce vreti, interpretati, puteti chiar si sa denaturati "adevarurile" scrise de mine; nu ma intereseaza de "bagheta" voastra si ce minuni puteti sa faceti cu ea. Numai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce sunteti rai? Si-a spus si el of-ul..

 

 

Aa... lol... cica se limiteaza dreptul la opinie.. dar chiar initiatorul cere inchiderea topicului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×