Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

bun...topicul asta ce rost are?

 

 

Bun..daca vrei citesti daca nu ok.. si topicul are rost sa il citeasca unele persoane care doresc :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e stupid de la un capat la altul...o poveste ce se vrea trista in rest ranjete si limbi scoase la tot pasul . inca din titlu desi este deschis la "coltul trist" langa "o poveste" apare un :wub:

 

amu eu inteleg ca plictiseala e mare, dar ce dracu reprezinta ganditul un efort atat de mare? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e stupid de la un capat la altul...o poveste ce se vrea trista in rest ranjete si limbi scoase la tot pasul . inca din titlu desi este deschis la "coltul trist" langa "o poveste" apare un :wub:

 

amu eu inteleg ca plictiseala e mare, dar ce dracu reprezinta ganditul un efort atat de mare? :(

 

 

 

 

Si daca am pus " :cheer: " ce .. crezi k ash plange or what ? /:yes: e doar o poveste care mi s-a parut frumoasa dar trista pana la urma ce legatura ai tu ? daca nu iti convine nu te mai uita si gata .

 

 

Si daca am pus " :o: " ce .. crezi k ash plange or what ? /:yes: e doar o poveste care mi s-a parut frumoasa dar trista pana la urma ce legatura ai tu ? daca nu iti convine nu te mai uita si gata . Trebuie sa plang ca sa se vada ca e trista sau cum? pana la urma e o poveste atata tot nu tre sa pun " :yes:( " " :yes:( " ca vzi duamne e trista.. vai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si daca am pus " :wub: " ce .. crezi k ash plange or what ? /:cheer: e doar o poveste care mi s-a parut frumoasa dar trista pana la urma ce legatura ai tu ? daca nu iti convine nu te mai uita si gata .

hmm, citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din greseala :cheer:

din greşeală

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×