Sari la conținut
Forum Roportal
rebeca_pupic

Grasute si grasuti ...ce-ar fi sa ne sustinem?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

doaaaamna ampera, oricat as incerca sa-i dau un sfat valabil fiziceste, tot nu va gasii de cuviinta sa-l urmeze. va continuua sa se planga. vaaai , ce grasa sunt, vaaai ce sa ma fac!!!

plansu' nu slabeste!

asa ca , orice alta idee care nu include sport sau retinerea de la mancare, este binevenita.

Editat de geo34

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

serios? atunci s-o trimitem sa-si faca un lap band, sleeve sau alte operatii :cry:

 

:angry:))) nu are efect iar liposuctia ...nu o pot incerca pentru ca am mai multe zone cu probleme si treaba cu stresul...pai eu ma ingras d la stres la bac am pus 10 kg lejer...

si tu d-soara :stars: afla cauza si revolv-o acum cat nu e f tarziu. si nu te mai plange atata, uite ma cert cu lumea pt tine. sper sa merite. hai..program..azi 30 min de mers pe jos, pas rapid. salate si fructe azi. maine schimbam. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

foarte valabil ...nu am stat in viata mea in spital si tu spui d operatii...sa nu exageram...e aiurea cand tii regim si faci sport o perioada si nu vezi nici o diferenta te demoralizeaza total

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca perioada aia se limiteaza la o luna, o sa astepti mult si bine pana ce primul kilogram se va da jos de pe tine!

unii s-au chinuit ani si tu vrei imediat!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e slab, are buze subtiri si e al naibii. d-aia nu s eprinde nimic de el :cry: . dar ii place sa aibe de unde apuca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:stars:)))) probabil e si asta o idee

:P

daca o sa te incadreze unii la categoria "bunaciuni" sa nu te superi. au dreptate. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×