Sari la conținut
Forum Roportal
gigimek

Afacerea ideala

Postări Recomandate

Salut,propun o investitie de 351 de euro=active-venit sigur,munca cu capul,fara angajati,fara riscuri,fara program.profit=atat cat doresti.conditii=sa ai 18 ani si sa fi VIU.istoric afacere=30 de ani.

post-90760-1209984119_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,propun o investitie de 351 de euro=active-venit sigur,munca cu capul,fara angajati,fara riscuri,fara program.profit=atat cat doresti.conditii=sa ai 18 ani si sa fii VIU.istoric afacere=30 de ani.

trebuie SA AI 18 ani sau minim 18 ani? Fara detalii nu se baga nimeni. Garantez.

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,propun o investitie de 351 de euro=active-venit sigur,munca cu capul,fara angajati,fara riscuri,fara program.profit=atat cat doresti.conditii=sa ai 18 ani si sa fi VIU.istoric afacere=30 de ani.

Sefu'!

Stii cate geralduri, caritasuri, samd samd samd erau "venituri sigure garantate si fara riscuri"??? Ce-i drept trebuie facuta o paranteza aici: sintagma este valabila doar pentru patroni nu si pentru fraierii care depuneau banii... Mult succes la gasit prosti!!! SI va fi usor deoarece doar prostii au senzatia ca se pot face imperii stand pe scaun si uitandu-te pe geam!

Editat de Her

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,propun o investitie de 351 de euro=active-venit sigur,munca cu capul,fara angajati,fara riscuri,fara program.profit=atat cat doresti.conditii=sa ai 18 ani si sa fi VIU.istoric afacere=30 de ani.

Propun o afacere!

Investiti fiecare 351 euro-active,fara angajati.dupa ce dati banii eu ii cheltui si voua va dau de lucru ..sa ma cautati sa va dau banii inapoi!Cine se baga? :o:

Istoric afacere:ce sa va fac....???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Propun o afacere!

Investiti fiecare 351 euro-active,fara angajati.dupa ce dati banii eu ii cheltui si voua va dau de lucru ..sa ma cautati sa va dau banii inapoi!Cine se baga? :o:

Istoric afacere:ce sa va fac....???

 

 

E exact acelasi lucru, numai ca tu ai spus mai pe sleau.:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E exact acelasi lucru, numai ca tu ai spus mai pe sleau.:)

Si te bagi?te bagi,nu-i asa?

Maine pui banii la banca?

hai te rog!Ca nu mai am bani de cheltuit si am vazut o pereche de pantofi super tari!

Nu fi fraier..ca ii afacerea ideala

 

Nu se baga nimeni???? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si te bagi?te bagi,nu-i asa?

Maine pui banii la banca?

hai te rog!Ca nu mai am bani de cheltuit si am vazut o pereche de pantofi super tari!

Nu fi fraier..ca ii afacerea ideala

 

Nu se baga nimeni???? :o:

 

 

Daca tot vrei sa pui tu bazele unui joc piramidal, fa-o ca la carte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mersi...i-ti las tie ''onoarea ''asta daca vrei

 

 

Neah... prefer sa raman un ignorant fara deschidere la lucrurile noi din trendul strategiilor de marketing, dupa cum caracterizeaza unii MLM-istii pe cei care nu sunt deacord cu convingerile si cu "bibliile" lor care fac parte din kit-ul cel de toate zilele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot n-am sa-nteleg cum intr-o afacere se pot scoate bani tot din bani. N-ar trebui sa aiba niste produse, oferte sau alte metode de asigurare a unei investitii?

Editat de 20031

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×