Sari la conținut
Forum Roportal
gigimek

Afacerea ideala

Postări Recomandate

nu s bani dom le in tara asta :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag eu. Astept detalii pe PM.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma bag eu. Astept detalii pe PM.

 

mai bine baga te in a mea afacere .. firma non profit apoi cel mai frumos muzeu din Romania :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai bine baga te in a mea afacere .. firma non profit apoi cel mai frumos muzeu din Romania :P

Ce castiguri? Ce investitie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce castiguri? Ce investitie?

 

eh e ceva cu dus si intors :crazy: lasa :P mai stai 3 ani pana invat sa fac afaceri si dupa fac acest proiect

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eh e ceva cu dus si intors :crazy: lasa :P mai stai 3 ani pana invat sa fac afaceri si dupa fac acest proiect

mda...

 

Eu tot n-am sa-nteleg cum intr-o afacere se pot scoate bani tot din bani. N-ar trebui sa aiba niste produse, oferte sau alte metode de asigurare a unei investitii?

Ehehe.. fara bani nu poti scoate bani. Nu produsul este important, ci calea distributiei lui :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu tot n-am sa-nteleg cum intr-o afacere se pot scoate bani tot din bani. N-ar trebui sa aiba niste produse, oferte sau alte metode de asigurare a unei investitii?

 

daca s ar investi in oameni ar iesi mult mai multe :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca s ar investi in oameni ar iesi mult mai multe :crazy:

Vorbea afacerista din tine? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vorbea afacerista din tine? :P

 

da :crazy: daca stii sa educi oameni si sa ii faci sa si promoveze munca ideile prin ei ajungi la prosperitate :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da :crazy: daca stii sa educi oameni si sa ii faci sa si promoveze munca ideile prin ei ajungi la prosperitate :cheer:

Ai tu dreptate pe undeva, dar nu in intregime... Lasa ca ai timp sa inveti, vorba ta, in 3-4 ani :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×