Sari la conținut
Forum Roportal
virus

Cui ii plac motocicletele?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

o motocicleta faina care trece in viteza ma face oricand sa intorc capul. pacat ca e cam mic orasul si rar apare cate una faina dar la voi altel sta treaba cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La mine am vazut destule. Din pacate majoritatea care le conduc sunt iresposabili: conduc ca nebunii prin oras, nu poarta echipament de protectie (am vazut pe unu in slapi).

 

Stiu un caz tragic in care o masina a iesit de la benzinarie si i-a taiat calea unui motocilist fiindca nu la-a vazut (acesta avea aproape 200 cam/h), nici nu cred ca avea cum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai si la noi a murit un motociclist in oras ca sa bagat intro duba, dar nu cred ca ai cum sa te abtii sa nu mergi tare cand ai ataia cp

:dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e o mare problema la motociclete iar in oras este extrem de periculos. Problema este ca este de ajuns si un sigur accident.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din cate am auzit eu ecipamentele profesionale de protectie care chiar te ajuta in cas de accident sunt cam scumpe si nu prea isi permite lumea. dar asta nu ii opreste sa accelereze. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oricum de cand cu accidentu ala cu motociclistu sau mai inmultit politistii si patruleaza mai des si cum apare cate unu il opreste si il controleaza. o masura destulde eficienta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in cj in ultima vreme au aparut multe motociclete noi dar cei care le conduc au niste echipamente ca si mori mama dar au o viteza ioi:) hmmm...ce miar placea sa dau o tura ccu unul

sunt mai multe vreo 10 le vad cam in fiecare zi meseriase ce sa mai vb!!!anul asta cica e moda la ele:) am, vazut o intrecere intre un bmw si o motocilceta ma lasat masca:) motocicleta a mers mai tare decat bmw calumea intrecere :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

camita18 vii la o tura cu motocileta mea? :dee .......aaaa miam adus aminte ca a mea e bicicleta........le tot incurc. pacat :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O motocicleta noua nu cred ca are ce face cu o masina oricat de buna ar fi ea. Am vazut motociclete care faceau suta in 3 secunde (sunt modele si mai rapide) si la-am vazut cum sa-a oprit in 20 metri la semafor. De fapt cu motor rapid pe doua roti e moartea intre picioare :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×