Sari la conținut
Forum Roportal
virus

Cui ii plac motocicletele?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu sunt innebunit dupa ele dar atat.nu cred ca as avea curajul sa conduc una.in special imi plac chopperele fiind un fan inrait a seriei american chopper,si a celorlante emisiunii de pe discovery.motocicleta e cea mai pura metoda de a spune sunt liber,sunt diferit, ma doare undeva de autoritati :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt innebunit dupa ele dar atat.nu cred ca as avea curajul sa conduc una.in special imi plac chopperele fiind un fan inrait a seriei american chopper,si a celorlante emisiunii de pe discovery.motocicleta e cea mai pura metoda de a spune sunt liber,sunt diferit, ma doare undeva de autoritati :)

cit am umblat cu motocicleta sau cu " Mobra" care o mentionez separat pentru ca pe vremea lui Ceausescu "Mobra " era considerata motoreta iar dupa noile reguli acum este...motocicleta, am putut observa o ura aproape viscerala a militienilor, acestia oprindu-te mereu, pentru orice fleac sau pur si simplu ca sa-tiu caute nod in papura...nu le placea ca eram tineri si aveam "autonomie" de transport...Daca mai aflau ca esti si student...era de rau. Nici pe astia nu-i suportau...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi pac motoarele din cauza ca sotul meu are motor.Abia astept sa dau de permis la primavara.Avem o Honda VFR 750.Sunt innebunita sa merg cu motorul, l-am luat in aprilie si vara asta de cand avem motorul am mers 11.000 km. Tot timpul m-am tinut scai de el. :roll:

Editat de dany79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu din vara asta am ramas obsedata de motoare. Acum sunt in trataive cu ai mei sa-mi dea bani sa-mi cumpar un ,,micut,, chopper. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine ati venit in clubul posesorilor de Honda VFR 750 :o: Din ce an e?

Am vazut albumul tau de poze si mi-am dat seama ca nu l-am vazut si pe site-ul www.motociclism.ro. Ar fi frumos din partea ta sa pui o parte sa se bucure si alti de ele. (despre pozele de la intalniri vorbesc)

Pozele din album de la Jimbolia sunt toate care le-ai facut acolo sau mai ai si altele? In cazul in care sunt mai multe te-as ruga sa mi le trimiti si mie, nu am avut aparat si mi-ar face placere sa am mai multe poze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut albumul tau de poze si mi-am dat seama ca nu l-am vazut si pe site-ul www.motociclism.ro. Ar fi frumos din partea ta sa pui o parte sa se bucure si alti de ele. (despre pozele de la intalniri vorbesc)

Pozele din album de la Jimbolia sunt toate care le-ai facut acolo sau mai ai si altele? In cazul in care sunt mai multe te-as ruga sa mi le trimiti si mie, nu am avut aparat si mi-ar face placere sa am mai multe poze.

 

Pe acel site am adresa cu pozele facute de mine trecuta la profil. Mi-e mult mai usor sa le pun pe site-ul meu decat sa le atasez la mesaje pe forum si chiar timpul e problema. Scrie-mi pe mail si o sa-ti trimit ce poze doresti (pe site-ul meu nu pun decat o parte din poze de obicei).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt super nebun dupa ele... am avut una ccident recent cu a mea si este in reparatie, a costat aproape jumate din motor numa sa o repar... asta este... uite aici poza cu ea... normal costum full nu se poate altfel. Arai Corsair RX 7; SIDI Vertigo; Haine Alpinestars (manusi pantaloni geaca), si alte echipamente extra.

 

Ai motor fi pregatit sa cheltui mai mult decat un BMW nou in tot.

post-72300-1167001375_thumb.jpg

Editat de Drei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De curand am luat si eu contact cu motociclisti, motociclete..e o chestie deosebita Insa oricat mi-ar place nu mi-as lua o motocicleta pentru ca is vitezoman si trebe sa ii dau cat prinde si sigur mi=o fur. O sa imi iau un scuter ceva sau un Harley din ala in miniatura mi-ar place.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×