Sari la conținut
Forum Roportal
virus

Cui ii plac motocicletele?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut,sunt bunusi declar cu mana pe inima ca nu e nimic mai grozav ca o motocicleta de mare marca si construita ca lumea.Ce poate fi mai frumos ca un mare motor cu un sunet de-ti ridica parul de pe spinare si cu o accelerare de zici ca-i din filmele cu extra terestri si cu un nea caisa sus ,tantos si imbracat parca de la garderoba acelorasi filme?Poate sunt multe lucruri mai frumoase,pentru multi,da pentu mine mai frumos este motorul meu si mai ales libertatea si uitarea problemelor cotidiene,pe care viteza si grija de a nu face buba,ti le induce,ti le inoculeaza si devii dependent.De ce sa mint,a merge cu o salupa cu motor de mare viteza ,mi se pare la fel de placut,da chestia asta este inca exclusivista la noi si nu multi stiu cum este.Le urez romanilor sa aiba parte de astfel de placeri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mi`emi plac mult motocicletele, mult mai mult decit mashinele.Ei shi apoi, sa fii u cu o motocicleta pe strada si altul macar shi cu`n ferarri alaturi d tine k fetele din prima la bike se vor uita :P

sunt inka varza la capitolul Moto.. insa sunt curios s aflu mai multa info despre ele, despre motor, despre constitutzia lor la la general vbind, k s pot shi io face diferentza intre ele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.Ei shi apoi, sa fii u cu o motocicleta pe strada si altul macar shi cu`n ferarri alaturi d tine k fetele din prima la bike se vor uita :soc:

mai nasol e cand esti fata si esti pe motor si toate pustoaicele se uita la tine....incepi sa-ti pui intrebari :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai nasol e cand esti fata si esti pe motor si toate pustoaicele se uita la tine....incepi sa-ti pui intrebari.

Da, te intrebi de ce te invidiaza. :)

 

post-91518-1190482179_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e valabil in toate cazurile...mai degraba ma intreb de ce nu au mai mult orgoliu, caracter, personalitate incat sa nu mai astepte doar un semn de la un baiat, care are un motor intre picioare ,ca sa-i sara in spate...dar deh....

 

P.S:invidia nu ma bucura deloc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

frate... eu am 10.000 de km pe motor in doar primul an... e super ok daca esti prudent... ca oricum nu prea ai unde sa=i dai in p...zda... ca asa sunt drumurile la noi. Eu n-am avut evenimente deosebite dar vreau sa zic ca si soferii din ziua de azi sunt niste inconstienti care nu se asigura la schimbarea directiei de mers... nu semnalizeaza... se baga in depasiri de ramai fata in fata cu el de iti ingheata si sangele in vene... si apoi e el cu gura... is satul... ma rezum la aratat m...ie. Insa nimik nu se compara cu inclinarea intr-o curba cu motorul sau demarajul cu care il faci pe unu cu masina... ori cand stai tot timpul primul la semafor. (prietenii stiu de ce). Eu m-am indragostit de motor... Fetele tot fete raman... si noi ne uitam dupa una cu t..ite mari... asa ca si ele se dau in vant dupa motoare... important e cum esti cand n-ai casca pe cap... mult noroc... si sanatate... si o iarna blanda pentru noi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai nasol e cand esti fata si esti pe motor si toate pustoaicele se uita la tine....incepi sa-ti pui intrebari blink.gifcrazy.gif

Eu sunt convins ca ar putea sa fie si o gorila pe motor ca tot nu si-ar da seama. Lor le place ideea si zgomotul si au numai filme in cap cu parul care le flutura in vant

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×