Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
myhaela81

Cu bicicleta...

Rate this topic

Recommended Posts

Nu stiu daca prin Timisoara se organizeaza ceva pentru cei care se plimba cu bicicleta,dar m-ar interesa sa aflu:)

Ma gandeam daca mai sunt nebuni ca mine :spiteful: sa ne strangem mai multi si sa facem un tur al orasului sau pe langa Tm cu bicicletele.

Lumea e interesata de asa ceva? :jester:

Evenimentul se numeşte Masă critică.

Dă un google după asta.

Din ce-mi amintesc eu, era

Doamne, cata tenacitate! Sa faci ciclism in Timisoara e ca si cand te-ai incuia in garaj si ai da drumul la masina :blink:. Platesti pedalatul sanatos cu inhalarea de noxe.

Doamne, cata tenacitate! Sa faci ciclism in Timisoara e ca si cand te-ai incuia in garaj si ai da drumul la masina :blink:. Platesti pedalatul sanatos cu inhalarea de noxe.

Si in Bucuresti era la fel prin 2000. Acum n-as mai incerca asta, ca imi innegresc hainele.

Interesant ca ai o problema mai mare cu hainele decat cu plamanii :blink:.

se presupune automat ca am un tub de oxigen :)

Edited by Franco222

Doamne, cata tenacitate! Sa faci ciclism in Timisoara e ca si cand te-ai incuia in garaj si ai da drumul la masina :jester: . Platesti pedalatul sanatos cu inhalarea de noxe.
oricum le inhalezi ;)

Multumesc

Intradevar e asa cum ai spus,am cautat pe net dar se pare ca nu mai participa nimeni.....asta e.

măi, tocmai ce am aruncat un ochi pe grupul respectiv (al cărui link l-am şi postat, de altfel) .. pare destul de updated şi de viu.

dacă merge lumea la evenimente, asta nu o mai ştiu, dar fluturaşi şi promovare fac :D

eu aş spune să te