Sari la conținut
Forum Roportal
EmmaD

Cereri redeschidere topic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Redeschiderea topicului "cereri bann", daca se poate. L-am cautat, dar n-am reusit sa dau de el. Da, stiu, am recitit regulamentul, insa mi se pare aiurea sa nu poti obtine un bann decat prin incalcarea regulamentului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar ce ti-a venit iar? Multora dintre noi ni se pune pata la un moment dat sa nu mai avem treaba cu forumul, fie din cauza unor discutii care au loc pe forum, fie pt. ca ni se pare a pierdem mult timp pe-aici si am putea face altceva mai folositor, fie din cine stie ce alt motiv, dar daca nu mai vrem sa il frecventam, e suficient sa nu ne mai accesam contul. Ar fi pacat ca dupa un timp, o saptamana, o luna, un an, zece, cand ne trec pandaliile, sa nu mai avem cum sa revenim.

Editat de Fiero
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai de aia. Chiar daca lipsesc un an, doi sau trei, nu ma pot abtine sa nu scriu iarasi.

Contul asta il am de vreo cinci ani, nu retin sa fi solicitat si alta data.

As face o mare favoare atat userilor cat si mie, si nu inteleg de ce ma infrunti in public. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Icey, iti spun ca toata treaba legata de forum se vede cu totul altfel dupa 2 ani de pauza. Mi s-a facut un serviciu si multumesc. :hi:

De asta cred ca ai luat decizia corecta cu conditia ca dupa doi ani minim sa fii reabilitat. Numai pentru experienta asta si merita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lighty, imi pare rau ca ai luat-o ca pe o infruntare, pt. ca nu e, poti lua postul meu ca pe un sfat, cel mult, ca pe o sugestie, mai bine zis.

Am scris aici pt. ca aici ai pus intrebarea, pe forum (daca ai fi pus-o in privat, tot asa ti-as fi raspuns), si pt. ca de mai mult timp evit pe cat posibil sa deschid ferestre.

Nu, asa e, nu ai mai solicitat banarea de pe contul asta, ci de pe un altul, apoi ai regretat. Tocmai de aceea, mi-am permis sa incerc sa te fac sa te razgandesti, scuze daca te-am deranjat. Pentru mine esti o prezenta placuta, chiar daca uneori mai sari calul si te mai enervezi, si mi-ar parea rau daca n-ai mai posta niciodata.

Editat de Fiero

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Redeschiderea topicului "cereri bann", daca se poate. L-am cautat, dar n-am reusit sa dau de el. Da, stiu, am recitit regulamentul, insa mi se pare aiurea sa nu poti obtine un bann decat prin incalcarea regulamentului.

Topicul acela a fost o eroare, tocmai pt ca nu banam la cerere.

 

Tu stii mai bine de ce vrei sa fii banat, dar eu consider ca nu e cazul. 

Ne mai enervam, ne mai certam, ne mai suspendam, suparam... dar ne revenim cu nervii nervosi si totul este ok. :D

 

Dar ce ti-a venit iar? Multora dintre noi ni se pune pata la un moment dat sa nu mai avem treaba cu forumul, fie din cauza unor discutii care au loc pe forum, fie pt. ca ni se pare a pierdem mult timp pe-aici si am putea face altceva mai folositor, fie din cine stie ce alt motiv, dar daca nu mai vrem sa il frecventam, e suficient sa nu ne mai accesam contul. Ar fi pacat ca dupa un timp, o saptamana, o luna, un an, zece, cand ne trec pandaliile, sa nu mai avem cum sa revenim.

 

Cred ca nu exista utilizator, moderator, admin, administrator care sa nu fi trecut prin ceea ce ai descris mai sus, indiferent de forum. 

Adica... ca in viata. :D

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Banarea la cerere imi aduce aminte de copilarie cand erau betivi multi si se rugau de preotul catolic sa le accepte juramantul ca n-o sa mai bea, in caz contrar sa li se intample ceva groaznic de rau!!!    Preotul a predicat sa nu-l mai caute nimeni cu asemenea dorinta sau sa-i dea lui bani sa faca rugaciuni ... sa fie mai bine iertate pacatele ...  si din astea ca deja nici spitalul nu le mai primea la dezalcoolizare.   Un adult trebuie sa stie unde-i limita, aproximativ.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...Ce dovezi sunt necesare? "Ei" au ca identificare logica străină de omenie: să închizi singurul canal unde mai poate fi demascată crima organizată este un exemplu. Dacă nu dosar complet, cu nume și dovezi, căci nu sunt decât o victimă, măcar modus operandi puteam să-l expun.


La ce ne mai mirăm de aroganța celor ce conduc prin violență. Poate ne spune cenzura cine a tras în noi în 16-22, că dovezi nu avem. Nici de-o Revoluție nu ne scoatem dosarul, cu doar câteva cadavre căzute. Așa este cu Securitatea: doar radem.

Editat de Lxn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Consider că ai scris destul despre tine, despre ce crezi tu ca ti se întâmplă. Indiferent de arie sau subiect de topic, postarile tale ajumg tot la masonerie si tortionari. Bati câmpii și faci offtopic peste tot. Ajunge.

S-a inteles ce era de înțeles, acel topic rămâne închis. 

De acum, scrii la subiect sau nu mai scrii deloc. 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×