Sari la conținut
Forum Roportal
EmmaD

Cereri redeschidere topic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Reeschide topicul.

Nu aude nu vede nimeni nimic pe aici? Redeschide topicul!

redeschide topicul.

 

Tonul tau imperativ chiar ne va convinge. Intr-o zi...

 

rog redeschiderea topicului "clubul roportal de rugaciune, unitate in diversitate".

 

Ai avut o motivatie cand ai cerut inchiderea lui, ce motivatie ai pentru redeschidere?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai avut o motivatie cand ai cerut inchiderea lui, ce motivatie ai pentru redeschidere?

 

o motivatie e ca o iuzerita, adica Alizee, se confrunta cu o problema grea. si m-am gandit ca poate incurajarile si de ce nu, rugaciunile, chiar i-ar putea face mult bine.

 

probabil imi vei raspunde ca avem pm. e bun si ala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am nici un motiv sa nu vreau sa il redeschid. Adica, m-am gandit mereu ca daca vrei sa te rogi pentru cineva, o poti face si fara sa ai un colt special undeva pe un forum, ba chiar mi se pare indicat sa o faci numai pentru tine, cel care are nevoie si Dumnezeu, insa daca pe voi va ajuta...

Vorbesc si cu fetele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am nici un motiv sa nu vreau sa il redeschid. Adica, m-am gandit mereu ca daca vrei sa te rogi pentru cineva, o poti face si fara sa ai un colt special undeva pe un forum, ba chiar mi se pare indicat sa o faci numai pentru tine, cel care are nevoie si Dumnezeu, insa daca pe voi va ajuta...

Vorbesc si cu fetele.

M'am gandit si eu ca unii vor fi acuzati de ipocrizie , da' nu pot nega puterea Cuvantului , chiar si a unei simple rugaciuni pe forum .

 

 

Exista intr'un timp o arie , in care userii isi puteau modera propiul topic, nu'l putem muta acolo ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M'am gandit si eu ca unii vor fi acuzati de ipocrizie , da' nu pot nega puterea Cuvantului , chiar si a unei simple rugaciuni pe forum .

 

Mie mi se pare ca e o diferenta intre ce am zis eu si ipocrizia pe care o mentionezi tu aici. Dar nu e cazul sa discutam aici.

 

Exista intr'un timp o arie , in care userii isi puteau modera propiul topic, nu'l putem muta acolo ?

 

Nu.

Unul dintre motive ar fi ca Gelu nu are cum sa isi modereze propriul topic.

 

Haideti sa nu mai lungim discutia asta, am inteles dorinta voastra, discutam si venim cu un raspuns.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis ieri un topic la promovari diverse si astazi nu-l mai vad, a fost sters.

 

Aş dori sa stiu si eu de ce. De ce alţii pot promova(isi pot face reclama) iar eu nu ?

 

Prin acel anunt incercam sa-mi promovez serviciile de pe site-ul meu. Pe sectiunea promovari diverse fiecare isi face reclama la ceva.

De ce mesajul meu a fost sters ? As dori sa apara pe site !

 

Multumesc anticipat !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu fiecare isi face reclama la CEVA. Ceva-ul ala trebuie sa fie agreat de forum. Forumul Roportal nu promoveaza asemenea servicii. Asta una la mana. In al doilea rand, topicul era in engleza, site-ul asemenea. Va rog sa cititi regulamentul.

 

Nu va este aprobat nici topicul nou si, daca insistati sa promovati acel site, vom fi nevoit sa va restrictionam drepturile de postare pe acest forum. Sper sa ne intelegem omeneste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

îmi puteti redeschide si mie Delirul?

 

stiu ca suna ca dracu' de inconsecvent  din partea mea, îmi asum toate rosiile stricate-n cap.

 

va multumesc anticipat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×