Sari la conținut
Forum Roportal
ginionista_pc

o intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna ziua

am o intrebare: puteti sa-mi spuneti un site bun de scan online

antivirus nu vreau sa-mi mai instalez pt ca ultima data am avut un bitdefender 2008 iar cand l-am dezinstalat mi-a sters o mare parte din windows ;) 8) 8)

 

puteti sa ma ajutati? :P

Editat de ginionista_pc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna ziua

am o intrebare: puteti sa-mi spuneti un site bun de scan online

antivirus nu vreau sa-mi mai instalez pt ca ultima data am avut un bitdefender 2008 iar cand l-am dezinstalat mi-a sters o mare parte din windows :stars: :roll: :)

 

puteti sa ma ajutati? :blink:

putem,puteam sa sa-ti fi spus ca nici-un anti-virus nu iasa de buna voie,unele sunt mai paguboase decat 100 de virusi. Ce sa faci? Asta cu scan online..era draguta,dar e-o mare prostie. Cauta pe google,bate asa"portable antivirus",sau "nod32 portable,sau "..ce vrei tu portable". Astea,ce-i drept nu stau active mereu,sau le poti face sa stea,dar ..virusii buni sunt rari,si cand ai vreo banuiala dai drumu la asta(portabil,se updateaza normal) si verifici. Nu stiu..,asta cu anti-virus e chiar aiurea. Eu am un decat un firewall comodo,e gratuit,trebuie sa pierzi cateva ore cu el,dar nu da greseste nicioadata,si daca se misca un ..o ,te anunta.Tu..ia totusi un anti-virus,cred ca avira ..merge,si daca te inregistrezi la ei,iti vor da din 6 in 6 luni cate-un cod free de ..continuare. Sunt si altele..avast,si multe. ..nu mai stiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×