Sari la conținut
Forum Roportal
Dunedain_

defectele noastre de toate zilele

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ok....sunt o mare superficiala...daca te face sa te simti mai bine...doar ca imi era somn si nu m-am gandit la aceasta varianta...dar nu conteaza:>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok....sunt o mare superficiala...daca te face sa te simti mai bine...doar ca imi era somn si nu m-am gandit la aceasta varianta...dar nu conteaza:>

 

ho ca nu dadeam cu parul, intrebam si eu :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

despic firul in 50.000 si orice as alege, sunt convinsa ca era mai buna o alta optiune.

ma atasez greu de oameni si sunt suspicioasa pana la paranoia :bye:

vorbesc prea mult si prea tare :bye:

 

sunt dependenta emotional de taica-miu, fiica-mea si cele doo prietene ale mele.

 

nu imi place sa fac nimic, ma refer la ceea ce se face pentru supravietuire...as sta non-stop la terase/pub-uri cu tigara in gura si lume in jur.

 

n-am hobby-uri in adevaratul sens al cuvantului.

dorm sau mi-ar placea sa dorm mult peste media -_-

 

ma mai gandesc...

 

m-am mai gandit :o:...nu suport sa n-am dreptate...daca cineva ma contrazice la infinit, iese de la inima mea ;)

Editat de X.E.N.A.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Is plina de defecte, sunt constienta de ele si incerc sa ma autoeduc :bye: .

Vorbesc mult, uneori sunt prea insistenta, ma atasez mult prea repede de oameni, cer mult de la cei din jur, sa fereasca sfantul sa apuc sa intru in magazinele pentru copii ca acolo raman, am intotdeauna dezordine in dulap, vesnic sunt pe fuga si parca niciodata nu fac tot ce-mi propun si sunt mult prea atenta la sanatatea celor apropiati, un soi de ipohondru zace-n mine :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt o vaca. ( ca vorba aia... "ce vaca....") :think:

 

nu mai ... esti doar o fulga :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt dependenta emotional de taica-miu, fiica-mea si cele doo prietene ale mele.

 

 

In sfarsit cineva a zis-o! Esti f bolnava!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma supar repede

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca multora le place show-ul pe-aici, si-am sa le fac pe plac spunandu-le adevarul despre mine; oricum e doar un forum si nu prea ma simt incomodat de niste user name-uri care-si dau mereu cu parerea. Si anume: faptul ca sunt un lenes, un betiv, incult, misogin, curvar, marlan, zgarcit si dezinteresat total de aspectul meu (adica neingrijit).

Si offtopic: Totusi, am un suflet bun. :)

Editat de 20031

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×