Sari la conținut
Forum Roportal
Dunedain_

defectele noastre de toate zilele

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

inainte sa sara vreun personaj cu gura ca mai exista un topic de genul asta, bagati la cap ca asta nu se vrea genul de topic pe care sa vina roportalianul in pas saltaretz si ridicand un piciorus sa spuna cu glas sfarsit :" defectele mele sunt timiditatea, increderea in oameni, neastamparul, bunatatea si faptul ca iubesc florile" pentru asta aveti topicul alalalt. sau restul forumului. ca aici daca apar....dispar! :P

topicul asta se vrea un exercitiu de uitat in oglinda. nu e musai sa le spuneti pe toate o data, luati-o usor...puteti reveni oricand .

 

 

ia sa vedem : sunt foarte arogant, sunt vanitos,sunt egocentric, uneori am prea putina incredere in mine alteori prea multa, injur ca un birjar cand imi sare capul, intru de multe ori cu picioarele in viata oamenilor in mania mea de a le arunca adevarul in fata. iar faptul ca (aproape) de fiecare data imi pare rau nu-mi ofera nici o scuza.... a, si daca "saritul capului" trece de limita rosie pot deveni nepermis de violent. alt caz in care parerile de rau ulterioare is cam frectie la picior de lemn...

cand mai gasesc, revin!

 

iote!......next!

Editat de Dunedain_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wow! :P

 

sunt impulsiva, individualista, superficiala uneori si da, mi se aplica si mie chestia cu increderea.

ar mai fi cred, dar inca mi-e somn.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm... ma trezesc mereu foarte tarziu, am mult prea multa incredere in ceilalti si aproape de fiecare data mi-o iau in moduri mai mult sau mai putin originale, dar nu ma lecuiesc deloc... sunt superficiala, egoista... or mai fi, dar acum nu mai stiu.

Editat de Dally

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai era un topic cu prostiile pe care le spun forumistii, dar tu in egocentrismul tau si obsesia de a da omului in cap cu orice pret (ca sa te ridici tu) l-ai facut pe ala cu 'Tampenia'.

 

Eu astept sa mi se reproseze direct (dar in prealabil cu un PM ca sa aprob) defectele mele.

Dar presimt ca vor fi gasite doar dupa ce omenirea va fi aflat salariul Andreei Esca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1)Sunt morbida...asa sunt eu, imi place sa vorbesc despre sange(nu despre cel ce se scurge la dezvirginare...nu, nu despre ala-dar despre cel amestecat cu puroi sau bila, sau despre cel din gura mortilor), despre creierul dezintegrat al unui personaj, despre scheletele din care sar paduchi imaginari... pentru ca mi-a fost si imi e poate foate frica.

 

2)Imi place sa provoc greata, cand eram mica faceam o pasta alba care se intindea pe lingura si o punea pe bunica-mea sa se uite la ea: "Daca te mai uiti o data te las in pace" spuneam, dar apoi o mai puneam inca si inca o data, si ii vedeam expresia fetei si radeam. Pentru ca erau singurele momente cand eu o dominam.

 

3)Si resping toate lucrurile care m-ar putea duce la dependenta. Nu fumez, nu beau alcool, nu fac sex, nu beau cafea (la unele din cele 4 puncte inca mai trebuie sa lucrez pt a deveni perfecta) si daca mi-ai da un animal ... si daca as reusi sa ma atasez de el, nu cred ca as suporta sa moara , cred ca va trebui sa ii provoc eu moartea. Poate cu punctul 3 am mers prea departe...ah, da, uneori exagerez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei bine.... sunt razbunatoare peste masura, uneori egoista, cand ma enervez jignesc foarte rau si uneori devin violenta, , nu sunt niciodata punctuala,, cateodata am incredere in mine, cateodata nu, in ceilalti nu am incredere deloc si.... probabil ca mai sunt, dar nu imi dau seama acum. :blink:

 

 

ok am sters umplutura si am lasat esentialul, sau ma rog cat de cat :blink:

Editat de Dunedain_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt incapatanata,egoista,nu am incredere in nimeni,sunt certareata,imi place sa am ultimul cuvant si....nu mai stiu,dar banuiesc ca o sa ma completeze kontro.

 

 

idem

Editat de Dunedain_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×