Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Prefer sa predau bagheta de vraji..

Postări Recomandate

Oricum nu prea am ce modera in sectiunea stiinta si tehnica-acolo este liniste si pace-..asa caa..

Faptul ca in dreptul meu sta scris cu albastru vrajitor nu inseamna mare castig.

Am acceptat asta cu ceva timp in urma ( inainte de marea tevatura cu strangerea de voturi pentru moderatori) in ideea de a incerca sa induc un pic de "apa tonica" in forum..

Felul meu de a fi este unul destul de combativ....cred ca s-a vazut asta....

Cu toate asstea mai si gresesc,,,si recunosc cand fac asta...

Ca idee...

Folosindu-ma de asa zisul avantaj al moderatorilor, am incercat sa arat ca este mult mai simplu sa reactionezi prin vorba decat prin fapta ( chiar daca replica este una "taioasa,ironica" in limita normalului normal)...si nu cred ca eu am intrecut masura..

Nu am dat warn, nu am dat preview nu am banat...

Imi cer scuze pentru singurul raport facut atunci cand am fost jignit....( dar jignit)

Daca nici moderatorii nu pot ajunge la un consens atunci de ce ne asteptam la un feedback pozitiv din partea userilor si mai cu seama din parea celor noi intrati?

Cu ghilimelele de rigoare, toate topicurile de pe forum sunt un bla bla....

Vorbarie multa, frumoasa si mai putin frumoasa cateodata...atat si nimic mai mult....VORBARIE

Darrrr,,,,

prin puterea investita ajungem sa ne batem joc unii de altii...

Cei mai cu scaun la cap, stau in banca lor si admira exhibitionismul dezvoltat..

Nu vreau sa par sindicalist si nici marele samaritean si nici nu alerg dupa popularitate, asa cum s-a zis pe un topic inchis .

Din tot ce am scris in acel topic sunt doar cateva persoane care au inteles ce am vrut sa spun..

Acele persoane presupun ca au citit cu atentie si au stiut sa puna ghilimelele in locul meu..

M-am amuzat in urma unei postari, drept urmare, nu am mai postat acolo si prefer sa fiu un simplu newtask care poate sa-si ia warn si preview si ban pentru actiunile lui.

Maat, este un exemplu pe care il apreciez---am mai spus asta

A preferat sa fie "injurata" o singura data si nu de doua ori.

Treaba cu injuratul nu a fost inteleasa....

Stiu de ce a renuntat la moderare.

Nu pentru ca ar fi fost injurata ci pentru modul in care au fost gestionate si modificate anumite topicuri, insa exprimarea mea, poate ca a fost putin cam incalcita pentru unii.

( as interpreta "injurat" la figurat)

Poti fi "injurat" odata ca replica la o postare si a doua oara pentru ca esti mega vrajitorul din Oz care are butoane in dotare..( cat de explicit ar trebui sa fiu?)...

.........................

deci: sincer acum, chiar nu vreau sa fiu "injurat" si eu de doua ori..

 

newtask

Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
serios

nu ma baga in seama acuma .

scuze daca te-am deranjat :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
serios ? :P

serios

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu m-ai deranjat...

abia intrasem in casa si hop-ţop la calculator. :P

si sunt si cu voie buna...

ceea ce am scris, nu am scris la nervi...hehe...

asta este parerea mea.. ;)

nici macar nu am citit tot ce ai scris, imi cer scuze ... sunt intr-o stare mai "ciudata" ..deci pe bune ca imi cer scuze ..nu ma baga n iseama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ma baga in seama acuma .

scuze daca te-am deranjat :P

nu m-ai deranjat...

abia intrasem in casa si hop-ţop la calculator. ;)

si sunt si cu voie buna...

ceea ce am scris, nu am scris la nervi...hehe...

asta este parerea mea.. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
serios

..asa si ..? ..

vrei sa iti dam o mana de ajutor si sa facem putin offtopc la sectiunea ta ..? e ok.. :P

..nu e problema .

Felul meu de a fi este unul destul de combativ....cred ca s-a vazut asta....

aa da da..sa vazut din plin la ..Era mai bine pe vremea lui Ceausescu ? 8)

..deci ..zi ...cata spaga ai dat ca sa fi moderator ? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia terminati cu penibilitatile astea.

Animozitati, proteste si moda hulirii moderatorilor erau inainte sa fiti voi unsi, atunci nu stiati?

 

V-ati si gasit care sa zbierati: Maat de la Budimex si tu de la Hala de Corodat Placute.

Asteptam o criza de personalitate de la moderatorul de pe sectiunea 'Placinte cu Branza' si 'Impachetari cu Namol'.

 

Daca Nightwish v-a dat girul, apreciati.

Ea ar trebui sa isi puna streangul de gat dupa ce in prealabil se injecteaza cu gaz sarin ca sa accelereze efectul supradozei de diazepam.

 

 

 

Iesi afara!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..asa si ..? ..

vrei sa iti dam o mana de ajutor si sa facem putin offtopc la sectiunea ta ..? e ok.. :P

..nu e problema .

 

aa da da..sa vazut din plin la ..Era mai bine pe vremea lui Ceausescu ? 8)

..deci ..zi ...cata spaga ai dat ca sa fi moderator ? ;)

daca nu te-as cunoaste as zice ca esti plecat cu sorcova...

asa caa

Laurentule-----nu tine figura.

poti sa faci offtopic in sectiunea "mea" 8)

insa exista o problema: offtopiceala nu este "tolerata" acolo chiar de userii care posteaza.( mult spus tolerata, se revine pe fagasul normal foarte repede si nu este necesara interventia rapida a vre-unui moderator )

 

Ia terminati cu penibilitatile astea.

Animozitati, proteste si moda hulirii moderatorilor erau inainte sa fiti voi unsi, atunci nu stiati?

 

V-ati si gasit care sa zbierati: Maat de la Budimex si tu de la Hala de Corodat Placute.

Asteptam o criza de personalitate de la moderatorul de pe sectiunea 'Placinte cu Branza' si 'Impachetari cu Namol'.

 

Daca Nightwish v-a dat girul, apreciati.

Ea ar trebui sa isi puna streangul de gat dupa ce in prealabil se injecteaza cu gaz sarin ca sa accelereze efectul supradozei de diazepam.

 

 

 

Iesi afara!

Unsoarea de care spui nu este nici ulei de masline nici crema de infrumusetare..

Mai degraba este "acea vaselina" care-ti face "viata mai usoara" atunci cand scapi sapunul pe jos.

( tu stii sa interpretezi ghilimelele spre deosebire de alte persoane)

si da....probabil ca am sa ies..

menta este buna la ceai si la mancare...nu la frecat

Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si tu (sper) stii sa iti pui creierul imbibat cu alcool la contributie si sa imi spui ce iubesc cel mai mult: AI DREPTATE, K0NTR0.

 

'Iesi afara' - in sensul sa termini cu prostiile.

Credeam ca interpretezi si tu corect.

 

Ma enerveaza expresia asta dar daca ai hotarat sa 'pui umarul', PUNE-L!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×