Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Nu va cunosc

Postări Recomandate

Ma gandeam..petrecem atat de multe ore impreuna aici, atatea zile, saptamani...si tot niste straini suntem. eu nu stiu aproape nimic despre f multi dintre voi, ce va place, ce nu, ce fel de oameni sunteti, cine sunteti si de unde veniti, incotro va indreptati...Am impresia ca timpul trece, eu nu va descopar, nu va cunosc, nu stiu cu cine vorbesc...si d-aici si lipsa subiectelor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma gandeam..petrecem atat de multe ore impreuna aici, atatea zile, saptamani...si tot niste straini suntem. eu nu stiu aproape nimic despre f multi dintre voi, ce va place, ce nu, ce fel de oameni sunteti, cine sunteti si de unde veniti, incotro va indreptati...Am impresia ca timpul trece, eu nu va descopar, nu va cunosc, nu stiu cu cine vorbesc...si d-aici si lipsa subiectelor...

 

Poate era corect daca tu ca initiatoare ne spuneai cate ceva despre tine :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ampera-26 de ani, casatorita, mare iubitoare de animale. visez sa fac inconjurul lumii, as vrea sa am puteri supranaturale, sa joc pe scena Nationalului si sa fiu un bucatar excelent :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ampera e un nick

 

Fluturel e un nick - Eu nu ma cunosc, nu stiu cine sunt, nu stiu ce o sa fac maine, daca o sa mai fie maine. Pe forum toti suntem niste nickuri, in realitate te invit la un ceai :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Merci Lily, nu vazusem topicul acela. Si acum ca l-am vazut, ramane si asta deschis; acolo nu vad decat mistocareala. Cine doreste scrie, cine nu-nu.

 

Ampera e un nick

 

Fluturel e un nick - Eu nu ma cunosc, nu stiu cine sunt, nu stiu ce o sa fac maine, daca o sa mai fie maine. Pe forum toti suntem niste nickuri, in realitate te invit la un ceai :cheer:

 

Cristina. Putem sa inlocuim ceaiul cu un suc de portocale? nu imi place ceaiul, il beau numai cand sunt ''fortata'' :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azalee- 40 ani , casatorita , o fetita de 13 ani , imi place sa gatesc ....daca mi-a scapat ceva intrebati si voi :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oana...36 ani (in buletin)...eu simt doar vreo 28...am un prichindel de un an si 10 luni- Dado....locuiesc in Bucuresti, si-i invidiez pe toti care locuiesc in alte orase...gatesc rar....da-mi place s-o fac....sunt norocoasa ca lucrez "la tara" si in fiece zi ies la aer curat....imi place sa citesc...da nu prea mai am timp....imi plac oamenii veseli care stiu sa rada tare si din suflet.....iubesc vara si soarele si ma simt in elementul meu cand stau la soare pe malul marii si aud valurile ....:cheer:.....aaaa...si ma bucur ca am cunoscut atatia oameni deosebiti cu ajutorul roportalului

Editat de ariel71

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Azalee- 40 ani , casatorita , o fetita de 13 ani , imi place sa gatesc ....daca mi-a scapat ceva intrebati si voi :huggles:

 

inseamna ca o sa te vad mai des pe Gastronomie? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×