Sari la conținut
Forum Roportal
Amaterasu

Timp liber sau Arta?

Postări Recomandate

mie una nu mi se pare normal k un domneiu precum fotografia s fie incadrat la "arta" iar muzica la "timp liber" nu mi se pare deloc gandita faza asta...si muzica este pana la urma o arta..o arta pe care nu multi o stapanesc....sunt d parere k pe acest forum muzica nu a fost incadrata bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare nu-i si muzica una dintre minuni?

 

Eu as spune ca s-ar incadra mai bine la domeniul Kitsch din start si exceptiile sa le hotarasc eu, dupa care sa figureze la Arta.

 

Si ai alege melodiile care iti imbunatatesc "circulatia"?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Taci ca te tai sub limba.

Si eu ma transform intr-un ingeras cu aripioarele in vant si rochita alba,transparenta?Sau trebuie sa elimin mai mult din rautate si sa scap si de rochita?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie una nu mi se pare normal k un domneiu precum fotografia s fie incadrat la "arta" iar muzica la "timp liber" nu mi se pare deloc gandita faza asta...si muzica este pana la urma o arta..o arta pe care nu multi o stapanesc....sunt d parere k pe acest forum muzica nu a fost incadrata bine...

 

Asa o fi, dar muzica este doar ascultata, nu creata de forumisti, pe cand fotografii, poze, desene sunt creatii proprii - majoritatea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa o fi, dar muzica este doar ascultata, nu creata de forumisti, pe cand fotografii, poze, desene sunt creatii proprii - majoritatea.

 

 

 

te inseli.....eu cant l chitara..fac muzik :blink: ...compun versuri p care apoi le pun pe muzica...e o mare greseala parerea asta d turma pe care o aveti toti..si imi pare nespus de rau pentru :ok:voi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×