Sari la conținut
Forum Roportal
vorbaretu

Dragon ball (db,dbz,db gt)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asa,deci as vrea sa stiu de ce nu se mai difuzeaza Dragon ball z nicaieri in lume?

Si as vrea mai multe "noutati"...s-a mai auzit ceva de Dragon ball?Va mai fi vro continuare?

Cand eram mai mic ma uitam la aceste desene si erau super!!!:lol2: si acu le urmaresc ,dar pe calculator....

Apropo stiti cumva daca exista episoade traduse si in romana?Nu de alta dar facusem un pariu mai demult cu un amic ca nu v-a gasi db tradus in romana :lol2: :crazy:

 

Va astept cu detali :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O:) chiar eu sunt singurul fan?:yes: lol...... :o:

 

:o:) se pare ca am luat teapa!!!Nici un fan DRAGON BALL pe aici?Desigur dak as zice de Naruto ar sari toti :doh:

Da mama tuturor animeurilor adik Dbz (asta e opinia mea) nu e bun...:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P ;) :P :) 8) :) :) :bye: :P

 

 

Urmaresc cand prind la televizor aceste desene animate. Acum vad ca le reiau.

 

Cel mai mult mi-a placut prima parte, restul partilor in care se lupta cu tot felul de creaturi care mai de care mai puternice au un aer de telenovela.

 

Pe alocuri personajele au replici haioase: la un moment dat unii urmareau la tv nu stiu ce campionat de lupta si li se strica televizorul, insa pana la urma o conving pe o vrajitoare sa le imprumte globul de cristal pentru a vedea continuarea luptei 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Urmaresc cand prind la televizor aceste desene animate. Acum vad ca le reiau.

 

Cel mai mult mi-a placut prima parte, restul partilor in care se lupta cu tot felul de creaturi care mai de care mai puternice au un aer de telenovela.

 

Pe alocuri personajele au replici haioase: la un moment dat unii urmareau la tv nu stiu ce campionat de lupta si li se strica televizorul, insa pana la urma o conving pe o vrajitoare sa le imprumte globul de cristal pentru a vedea continuarea luptei :)

 

Le reiau???Io stiu ca nu mai sunt difuzate nicaieri in lume din anul 2003 :bye: ....si daca le reiau pe ce canal?Si sunt in romana?

Dap stiu ....u te-ai uitat in mare parte la DB (db a avut toata seria de episoade pe tvr1 si tvr2 prin 2001-2003....asa da orikum in romania le dadea la tv sarite cu 2-3 episoade :P).

Din DBZ au dat mai putine ep...si alea sarite..au dat pana la Freeza :P da dupa aia fis....

Off...erau faine desenele astea :) da cik de cand a murit ala de le facea (ala a facut db si dbz....astia au continuat cu GT si cik urmeaza si Efs da asta cred ca va fi facut de fani)au cam dat faliment ca nu au prins la public ca erau naspa facute...

MS oricum :) in sf a scris cnv care macar isi mai aminteste cv de asta ;) :P ;) 8) 8) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Le reiau???Io stiu ca nu mai sunt difuzate nicaieri in lume din anul 2003 :D ....si daca le reiau pe ce canal?Si sunt in romana?

Dap stiu ....u te-ai uitat in mare parte la DB (db a avut toata seria de episoade pe tvr1 si tvr2 prin 2001-2003....asa da orikum in romania le dadea la tv sarite cu 2-3 episoade :D).

Din DBZ au dat mai putine ep...si alea sarite..au dat pana la Freeza :D da dupa aia fis....

Off...erau faine desenele astea :D da cik de cand a murit ala de le facea (ala a facut db si dbz....astia au continuat cu GT si cik urmeaza si Efs da asta cred ca va fi facut de fani)au cam dat faliment ca nu au prins la public ca erau naspa facute...

MS oricum :D in sf a scris cnv care macar isi mai aminteste cv de asta :D :blink: :blink: ;) :cheer: :good:

 

eu le urmaresc in spania, pe postul 'cuatro'.

 

pana acum au dat db z, insa de cateva zile vad ca difuzeaza db gt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu le urmaresc in spania, pe postul 'cuatro'.

 

pana acum au dat db z, insa de cateva zile vad ca difuzeaza db gt.

 

Ma bucur ca se mai difuzeaza pe aici au fost zvonuri ca nu se mai difuzeaza nicaieri in lume (ce dementi :D ma miram eu...) ;) ).

 

:D Daca ar revine si aici m-as bucura enorm :D pt.ca le iubesc :) :blink: :blink: ...

Si din ce mi-ai zis mi se pare ca ep ala de care ziceai era ala cu Batalia dintre Nappa,Vegeta si Goku,Krilin,Yamcha,Gohan si picolo :D adik cand au venit sayani :D .....mi se pare ca e imediat dupa raiditz

Marfa rau......I Miss DBZ!!! :good: :D :D :D :D :D esti norocos ca acolo se difuzeaza...imi spui pe ce program?Ca poate mil bag si eu aici dak pot pls :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ceva dvd-uri cu db gasesti pe amazon (.com sau .co.uk) evident in engleza.

altfel poti arunca un ochi in retelele p2p, sigur se gaseste ceva ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ceva dvd-uri cu db gasesti pe amazon (.com sau .co.uk) evident in engleza.

altfel poti arunca un ochi in retelele p2p, sigur se gaseste ceva :o:

 

MS ....Apropo uite ca am gasit si eu cv uite aici gasesti tot db-u si dbz si gt :hi: http://watchdragonball.blogspot.com/2007/0...ll-z-intro.html si sunt episod dupa episod,adik poti sa le vezi in ordine :o:

Care e episodul tau favorit?Sau ce personaj preferi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×