Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

Inchidere/Mutare topic

Postări Recomandate

ceva ce , Olivia?

cand nimeni nu explica nimic...si te mai simti si tratat de'a'm'posteriorul...poti sa gandesti ce vrei , nu?

prin nebagare de seama si F , si multi altii si-au castigat dreptul de a gandi asta sau orice altceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ceva ce , Olivia?

cand nimeni nu explica nimic...si te mai simti si tratat de'a'm'posteriorul...poti sa gandesti ce vrei , nu?

prin nebagare de seama si F , si multi altii si-au castigat dreptul de a gandi asta sau orice altceva...

 

si mie mi s-a intamplat odata o chestie asemanatoare ... sau ma rog ceva ce nu se putea explica logic ... ne-am batut cativa capu si-am ajuns la minunata concluzie ca se mai intampla si erori

ma gandeam doar la posibilitatea ca in situatia cand cei care moderau erau noi si poate nu atat de familiarizati cu comenzile au gresit ceva ... au gandit un lucru si a iesit altul ...

 

la atitudinea luata si modul cum s-a abordat problema nu ma bag ca nu cunosc

parerea mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multam de raspuns...dar gama posibilitatilor de raspunsuri ramane deschisa pana cand macar se simte cineva sa raspunda...si iar imi pare rau ca exact cei simtiti se simt loviti , fara a avea o legatura cu ce s'a intamplat acolo

parerea mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as dori sa stiu unde a fost mutat topicul 'invitatie la improvizatie ' , si , unde anume a fost facut anuntul referitor la el, imi va folosi probabil si pe viitor si in alte cazuri.

 

Este tot pe aria literatura, combinat cu alte subiecte. Este greseala mea, eu am decis combinarea acelor subiecte.

 

Te-as mai ruga ca inainte sa afirmi ceva de genul "sunt tratat de'a'm'posteriorul" sa te si interesezi de ce nu primesti acel raspuns. Poate moderatorul in cauza, care te-ar fi lamurit imediat.. a fost in spital.

Imi place ca se aplica metoda: "shoot first, ask questions later".

 

O sa incerc sa remediez greseala pe parcursul zilei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru raspuns

citand exact...era vorba despre cum ma simt , era o presupunere, nu o declaratie

daca imi aduc bine aminte , am intrebat , prima , a doua oara ...etc....si printre diversele presupuneri pe care le-am facut a fost si aceea ca s-a incercat a se face un lucru bun

nu sint adeptul lamuririlor prin cearta , dar cum am mai scris , lipsa lor deschidea usa libera oricarei presupuneri...

sincer sa fiu , astazi m-am gandit la posibilitatea ca cel care a facut-o sa nici nu fi intrat pe forum in ultimele zile , dar asta m-a ingrijorat si mai tare :daca un mod greseste ceva ...superii nu pot gasi nici un raspuns , sau nu pot remedia?

 

so...in fine , sper ca ai inteles cu adevarat ce am vrut sa spun, si tot nu am primit raspunsul la a doua intrebare : exista pe ropo un loc unde sint anuntate schimbarile de genul asta , mutarile si /sau motivele lor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa te si interesezi de ce nu primesti acel raspuns. Poate moderatorul in cauza, care te-ar fi lamurit imediat.. a fost in spital.

Lasa ca s-au mai vazut si cazuri cand moderatorul nu avea scutire medicala.

Editat de K0ntr0VerSy#12

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sincer sa fiu , astazi m-am gandit la posibilitatea ca cel care a facut-o sa nici nu fi intrat pe forum in ultimele zile , dar asta m-a ingrijorat si mai tare :daca un mod greseste ceva ...superii nu pot gasi nici un raspuns , sau nu pot remedia?

Pai tocmai.. eu am facut-o.. am mai apucat sa intru pe forum doar cat sa vad pm-ul de la Maat.. in prima faza n-am inteles ce facusem gresit... dar n-am putut sa stau incat sa si vad despre ce e vorba. Azi am intrat special pentru asta... si sa anunt ca am niscaiva probleme.. dar... am dat peste....

 

In fine.. asta este..

 

so...in fine , sper ca ai inteles cu adevarat ce am vrut sa spun, si tot nu am primit raspunsul la a doua intrebare : exista pe ropo un loc unde sint anuntate schimbarile de genul asta , mutarile si /sau motivele lor?

Nu, nu este un astfel de loc.. dar daca intrebi moderatorul ariei, sigur primesti lamuriri. De regula, se unesc subiecte aproape la fel.... de data asta, in ceea ce priveste aria literatura a fost o lipsa de atentie din partea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ai probleme , cred ca toata lumea poate astepta pana se vor remedia...pe mine , si cred ca si pe altii , ii ardea raspunsul...

dupa cum vezi , am intrebat tot ropo...si tot am avut nelamuriri :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe roportal domina tampenia...asa ca chestia cu votatul si stelutzele o fi buna in teorie, dar aici pe roportal e lipsita de suport...mental ca sa zic asa :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×