Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

Inchidere/Mutare topic

Postări Recomandate

Ultima promotie de vrajitori de la scoala roportal da dovada de un devotment dus pana la extrem. Totusi, noi oamenii normali, fara puteri de matura si alte scamatorii ieftine (hocus pocus nu imi place postul lui X il ascund, dar imi place de Y si il las), nu putem sa stam asa cu mainile in san

 

Cer reviziuirea atitudinii celor proaspat investiti in noile functii (si nu numai) iar mutarea , stergerea topicelor sa se faca doar in functie de ratingul acelui topic. Poate sa isi bata joc de orice topic care nu are nici o stea, o stea sau doua stele.

 

Daca un topic are mai mult de 2 stele atunci doar sa supravegheze sa nu fie injurii si batai iar acel topic nu va fi inchis decat la cerere expresa iar de mutat nici prin gand sa nu ii treaca babei cloanta...

Nu este o atitudine corecta sa ameninte cu mutatul la bla bla, sau inchiderea.

 

Si mesajul pentru plebe : va place un topic, votati-l !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate

de asemenea as prefera ca in momentul in care anumite topice sint contopite si redenumite , sa fim anuntati...posibil sa se fi facut asta , dar eu nu am observat , sau nu am stiut unde sa caut , iar finalul a fost ca am pierdut o gramada de timp cautand un topic ce imi placea mult , renuntand in final.

 

multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intotdeauna s-au anuntat mutarile dintr-o categorie in alta,inchiderea unui topic si motivul, argumentat, combinarea anumitor topice si s-au primit si justificari. O dau exemplu pe bydy care ieri a intrebat intr-un topic de la Dragoste daca sa fie mutat la bla bla si userii au fost de acord. Deci vi se cere parerea iar in momentul in care se inchide un topic aveti motivul mai jos.

La ce revizuire te referi, Fluturel? Da exemple.

 

Si ca un mic p.s. Incalci regulamentul . (contesti deciziile moderatorilor, pardon -vrajitorilor ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as dori sa stiu unde a fost mutat topicul 'invitatie la improvizatie ' , si , unde anume a fost facut anuntul referitor la el, imi va folosi probabil si pe viitor si in alte cazuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este aria mea, dar cred ca arana te poate lamuri. Roportalul are foarte multe arii,subarii, topice, se scrie destul de mult si atunci e destul de greu sa tii pasul cu fiecare topic, mai ales daca, de exemplu, nu s-a mai scris de un anumit numar de zile pe el...

Oricum, eu o sa ma interesez de topic si sper ca se va rezolva :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multumesc, era la literatura :)

Cu placere.

 

Ma bucur ca l-ai gasit. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu l-am gasit Andruta ...acolo era inainte de vraja , fara misto...dar nu m-am putut abtine

Ah.. eu stiam ca e la Literatura.... acum am inteles ca de fapt a fost mutat de acolo... sarazin, o sa gasim topicul, ok?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sper...ideea era ca as prefera sa imi spui daca exista pe forum un topic unde se anunta mutarile de genul asta, cum spuneam, daca si titlul este modificat ...este ff greu de gasit...eu unul nu am reusit...

no , multam fain ...zi buna sa ai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×