Sari la conținut
Forum Roportal
faxxx

Ce parere aveti despre homosexualitate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu este prima oara cand deschid un topic despre acest subicet ,dar de data asta vreau sa aflu alceva.Intrebarea mea este daca exista tineri in Romania (ca de la decretei nu am pretentii)care sa considera homosexualitatea o parte a normalului si nu o deviatie.Cei obisnuiti sa insulte sa se abtina :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt ,,decretel'' si nu consider homosexualitatea o deviatie.Nu o consider un ,,lucru'' normal,pentru ca normalitatea este o creatie colectiva a majoritatii unei societati,si societatea romaneasca nu este una foarte deschisa si toleranta.Dar consider homosexualitatea un ,,lucru'' natural,firesc,dupa cum este cat se poate de naturala si fireasca in natura,la nenumarate specii de animale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt ,,decretel'' si nu consider homosexualitatea o deviatie.Nu o consider un ,,lucru'' normal,pentru ca normalitatea este o creatie colectiva a majoritatii unei societati,si societatea romaneasca nu este una foarte deschisa si toleranta.Dar consider homosexualitatea un ,,lucru'' natural,firesc,dupa cum este cat se poate de naturala si fireasca in natura,la nenumarate specii de animale.

OK scuze pentru faza cu decreteii,dar e adevarat ca putini sunt cei ce gandesc ca tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×