Sari la conținut
Forum Roportal
dracul purpuriu

buzele la femei; nasul la barbati?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

conform acestei "teorii" un nas mare la barbati da un penis mare, sotul are nasul mediu si penis de 20 ... deci pica teoria :)

 

sotu' e user pe-aici?.... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la moldoveni s-au dus multe razboaie si pentru asta aveau nevoie de copii multi si pentru asta trebuia sa fie si fumeia frumoasa ...

copii multi inteleg cum se fac dar femei frumoase...... din import sau cum???/ nu era de ajuns vinul: nu femeie e urata; bartabul nu e deajuns de beat!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca o fi in umbra si afla ca-l spui la lume?... :jester:

mai tot ce e posibil, dar pana acum nu mi-a zis nimic si apoi poate se bucura ca ii fac reclama :)

 

copii multi inteleg cum se fac dar femei frumoase...... din import sau cum???/ nu era de ajuns vinul: nu femeie e urata; bartabul nu e deajuns de beat!!!

eu ti-am dat niste indicii, de acolo poti gasi chestii lojice :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ote...moldoveanca vorbeste :jester:

 

topic de mare angajament :jester:

 

n-are bre nicio treaba marimea nasului cu ce-i in chiloti si nici zona de provenienta...ceea ce stiu de moldovence (si se aplica) e ca turuiesc toata ziua :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai tot ce e posibil, dar pana acum nu mi-a zis nimic si apoi poate se bucura ca ii fac reclama :)

 

 

eu ti-am dat niste indicii, de acolo poti gasi chestii lojice :jester:

nu reiese nimic logic din ce ai spus tu; cauta sa imi dai indicii ce tzin de genetica!

Editat de dracul purpuriu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ote...moldoveanca vorbeste :jester:

 

topic de mare angajament :jester:

 

n-are bre nicio treaba marimea nasului cu ce-i in chiloti si nici zona de provenienta...ceea ce stiu de moldovence (si se aplica) e ca turuiesc toata ziua :)

 

hei...tu vorbesti despre tine,nu?.... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×