Sari la conținut
Forum Roportal
surviver

McLeod's Daughters,The amazing race,Relic Hunter(vanatoare comorilor)?!?

Postări Recomandate

Sunt cateva seriale care mie mi s par demne de vizionat :)

De exemplu McLeod's Daughters(Hallmark)mi se pare un film care prezinta dragostea,problemele unor personaje si rezolvarile pe care acestia l aleg,greseli si pretul lor,drame de viata din care ai c invata si toate se petrec la o ferma unde cateva femei se lupta zi de zi q viata dura si q problemele zilnice ca sa se poata descurca si chiar se descurca,ma intreb a mai urmarit sau mai urmareste cineva acest serial?

Sa continui cu The amazing race(AXN)care ne arata qm o familie sau un cuplu,in fine doua sau mai multe persoane,trebuie sa lucreze in echipa calatorind prin lume,pentru a castiga un premiul de un milion de dolari,dar eu cred ca ceea ce castiga cel mai mult participantii,e sa-si cunoasca foarte bine persoana de lanaga ei(iubit,sot,frate,sora,etc)..cui ii mai place aceasata emisiune?MI s pare sau tot Mark Burnett a avut ideea acestei emisiuni(nu stiu sigur asa ca nu bag mana in foc :cry: )

Si Vanatorii de comori(also on AXN)este un serial despre o profa de istorie care pleaca in cautare de comori disparute...ea dovedeste curaj,inteligenta,maiestrie in ceea ce face,si descopera comori vechi de mii si sute dea ni pe care mai apoi l doneaza muzeelor ca toata lumea sa poate cunoaste istoria....in fine mie imi place tipa f mult..

Daca vi s pare boring topicul :o: :D scz,dar daca nu astept idei si impresii despre serialele acestea :airkiss: chiar sunt curioasa cine mai urmareste la fel ca mine aceste seriale :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, McLeod's Daughters am urmarit de mai multe ori...acum nu prea ma mai uit ca ar fi a 5-a oara cand vad cate un episod... :hi:

 

Mi-a placut foarte mult inca de la inceput, actiunea e destul de imprevizibila (nu ma gandeam ca Nick mai traieste, moartea lui Claire a fost neasteptata, Alex a aparut cu Fiona exact cand Stevie voia sa-i spuna ca-l iubeste...). Oricum, intotdeauna mi-a placut viata de cowboy, iar aici e vorba de cowboy moderni. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×