Sari la conținut
Forum Roportal
Zhivago

Sony Cybershot W55

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi-am luat de curand un Sony W55 si am o problema cu el...ma rog de fapt 2 probleme!Una ar fi ca atunci cand pun camera pe modul de filmare se aude un tzacanit ciudat continuu...nu se aude foarte tare dar oricum daca apropii urechea de camera se aude si mie frica nu fie cumva stricata...alta ar fi ca nu pot sa dau zoom cand filmez...mam uitat in manuale si instructiuni si nu scrie nimic :( help pls :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-am luat de curand un Sony W55 si am o problema cu el...ma rog de fapt 2 probleme!Una ar fi ca atunci cand pun camera pe modul de filmare se aude un tzacanit ciudat continuu...nu se aude foarte tare dar oricum daca apropii urechea de camera se aude si mie frica nu fie cumva stricata...alta ar fi ca nu pot sa dau zoom cand filmez...mam uitat in manuale si instructiuni si nu scrie nimic :hi: help pls :o:

 

Cred ca cel mai bine ar fi, daca pot sa sugerez asta, sa duci aparatul la un atelier specializat care sa ii faca o diagnoza. Daca este in garantie lucrurile se simplifica considerabil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-am luat de curand un Sony W55 si am o problema cu el...ma rog de fapt 2 probleme!Una ar fi ca atunci cand pun camera pe modul de filmare se aude un tzacanit ciudat continuu...nu se aude foarte tare dar oricum daca apropii urechea de camera se aude si mie frica nu fie cumva stricata...alta ar fi ca nu pot sa dau zoom cand filmez...mam uitat in manuale si instructiuni si nu scrie nimic :D help pls :o:

Zoom nu ai sa poti sa dai c

Editat de Ynamicul#789

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult...cred k o sa ma duc cu ea la garantie...cat despre zoom nu stiam k nu merge in timp ce filmezi!sincer sa fiu nu am gasit in manual nimic, nici makr cu litere minuscule...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×