Sari la conținut
Forum Roportal
sweet_emotion

am o intrebare

Postări Recomandate

mdah vreau sa imi comand ceva de pe net, problema este ca nu stiu daca site-ul respectiv (avand la baza un magazin din Canada) trimite "obiectul" pana intr-un orasel din romania...ce ziceti? daca il comand mi l-ar trimite???

ps: neaparat imi trebuie acel lucru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mdah vreau sa imi comand ceva de pe net, problema este ca nu stiu daca site-ul respectiv (avand la baza un magazin din Canada) trimite "obiectul" pana intr-un orasel din romania...ce ziceti? daca il comand mi l-ar trimite???

ps: neaparat imi trebuie acel lucru

Intereseaza-te si tu daca e firma serioasa, altfel noi nu avem cum sa te sfatuim. Daca este de pe ebay... ermm... s-au luat destule tepe pe ebay, dar sunt si oameni care chiar au primit ce au comandat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu comand de pe e-bay in fiecare saptamana de cam o jumatate de an si nu am luat nici o teapa (inca) ...

Am primit comenzi din America din Hong-Kong, Germania, Australia, Japonia, Coreea de Sud ... fara probleme... doar fi atent cui ii comanzi ... exista diverse metode de verificare ... pana acum nu am gresit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare: de ce nu pot trimite mesaj privat altui membru? Am incercat, dar se pare ca undeva s-a strecurat o eroare si eu nu reusesc sa-i dau de cap..

Merci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o intrebare: de ce nu pot trimite mesaj privat altui membru? Am incercat, dar se pare ca undeva s-a strecurat o eroare si eu nu reusesc sa-i dau de cap..

Merci.

trebuia sa ai minim 15 postari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha...Bine de stiut.

Cam coercitiv sistemul asta... :dwarf:

Probabil au nevoie de trafic?

Practic, eu pentru o anumita persoana m-am inscris aici..In rest, ma delectez cu postarile voastre, oricum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este doar o eroare de setare.

"obligativitatea" celor 15 mesaje, s-a scos.

Incearca mai tarziu si anunta-ma pe PM daca poti trimite.

 

 

S-a scos aceasta regula.

 

Acum se pot trimite mesaje private , si daca ai 0 mesaje postate pe forum.

 

Multumesc bydy.

Am incercat sa-ti trimit mesaj privat si a aparut acelasi text ca si pana acum.

Iata-l mai jos:

 

Mesaj al Forumului

Ne pare rau, dar a intervenit o eroare. Daca nu sunteti sigur cum sa utilizati o functie, sau nu stiti de ce ati primit acest mesaj de eroare, incercati sa cautati mai multe informatii in fisierele de ajutor.

 

Eroarea aparuta a fost:

Nu aveti voie sa utilizati functia de messenger in acest forum

 

Pentru mine e destul de stufos meniul forumului si nu prea stiu ce si unde sa caut..

Eroarea apare doar in cazul meu? Daca da, poate ma ajuta cineva sa fac setarile corecte. :dwarf:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×