Sari la conținut
Forum Roportal
Leprecon

Un tanar nelinistit....ajutor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hai sa zic ce-am inteles io.

ai dresat un animal sa scoata pretiosu' din blana si in timp ce masina se indreapta cu viteza spre oaza kikiromiki, aflata in desertu kalaharii, adica nisip cat vezi cu ochii si apa canci(frumos peisaj! cine nu si-ar dorii sa fie ceruta in casatorie intro furtuna de nisip!!). la un semn deschisa-i calea, animalu' se strecoara miseleste din spatele masinii si se coboara pe umarul ei. ea, cu un tipat isterizant, apuca animalu' de coada si-l zvarle pe geamu' intredeschis.

tu , si mai isterizat de reactia ei, opresti masina si o zvarli pe ea dupa animal, in mijlocu' furtunii de nisip, exclamand cu o voce mieeros-salbatica " nepretuitule nepretuitule!"

intrebarile mele vin firesti, chiar daca ultima parte e un scenariu, posibil dealtfel:

1. unde dumnezeu ascunzi inelu daca animalu' de care zici nu prea poseda podoaba capilara? ti-as da o sugestie, da' sa nu zici ca-s infam!

2 spre cine va fi indreptata expresia"nepretuitule" ?

 

te'ai uitat prea mult la lord of the rings

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te'ai uitat prea mult la lord of the rings

 

iar tu complici un lucru frumos!

cererea in casatorie ar trebuii sa fie ceva venit din inima, nu din scenarii sf.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar rezista saracul soricel la o asa caldura?

Nu cred ca iubitei tale i-ar placea sa primeasca inelul de la un animal mort.

 

nu moare... l'am testat....si cat despre iubita mea... nu cred ca ar deranja-o..e foarte wacky

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

creste curiozitatea in mine ca dunarea la intrare in tara intrun anotimp ploios, cum anume l-ai testat?

l-ai pus pe scaunu' electric , l-ai tinut in apa fara masca de oxigen , l-ai strangulat cu siretu' de la pantof....!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu moare... l'am testat....si cat despre iubita mea... nu cred ca ar deranja-o..e foarte wacky

 

 

Cine se aseamana se aduna.

Ce inseamna la tine Wacky?Daca iti spun ce inseamna la mine te superi.

 

Oricum,cand e vorba de o cerere in casatorie poti sa aplici ce metoda iti place.Daca te vrea o sa te accepte.

 

creste curiozitatea in mine ca dunarea la intrare in tara intrun anotimp ploios, cum anume l-ai testat?

l-ai pus pe scaunu' electric , l-ai tinut in apa fara masca de oxigen , l-ai strangulat cu siretu' de la pantof....!?

 

 

Bat pariu ca l-a tinut in cuptorul cu microunde :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×