Sari la conținut
Forum Roportal
Leprecon

Un tanar nelinistit....ajutor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt timid in privinta cererii , in viata de zi cu zi sunt foarte stapan pe mine.. si ca tot ziceai ca nu ai prieteni....nu dispera paote fi si mai rau

 

 

 

 

eu merg in kalahari... nu cred ca gasesc asa pietre pe acolo...

gasesti in romania..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
gasesti in romania..

 

 

 

sa-l vad pe nick cu pietroiu' la vama/aeroport :swoon:

cum le explica alora ce face cu cataroiu de il plimba prin lumea si mai ales de ce e si un inel in el

vezi sa nu zica astia ca faci trafic cu bijuterii ca nu mai ajungi in kalahari

Editat de Gaya

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt timid in privinta cererii , in viata de zi cu zi sunt foarte stapan pe mine.. si ca tot ziceai ca nu ai prieteni....nu dispera paote fi si mai rau

 

nicule....

iti dau o idee...

sper sa o poti pune in practica..

pentru ca tot esti geolog....ai pietre la-ndemana..nu?

culege si tu o piatra mai făţoasă si sparge+o in doua.

scobeste bucatile la interior...bagi inelul in ea si le lipesti cu un adziv

ajunsi acolo te prefaci ca ai gasit piatra si o studiezi in fata ei...

"rupi " piatra in doua si .....hoppaaaa....

inelul...

cred ca este suficient..

nici nu trebuie sa mai spui ceva,,

 

 

eu merg in kalahari... nu cred ca gasesc asa pietre pe acolo...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar si daca se intampla ceva cu sobo...si nu iese treaba la locul faptei...ce ma fac...ajutorrrrrrrrr!!!!!!!!!!!

 

 

 

pai hotaraste-te ce vrei sa faci cu sobo...ia explica-ne exact cum vrei sa o ceri si care e rolul sobolanului...daca vrei...evident :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai eu o sa conduc prin desert ia o sa stea pe scaunul din dreapta mea ... iar sobo in spate ( e soarece nu sobolan ) si la semnul meu o sa ii sara in poale cu inelul in coditza

 

 

 

si ea nu vede SOARECELE cu inel in spate nu?...sau ai dresat animalu sa si scoata inelu din rucsac , sa il puna pe coada si sa faca si un triplu salt pana in poalele iubitei

hai ca asta e tare...e scenariu de film :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai hotaraste-te ce vrei sa faci cu sobo...ia explica-ne exact cum vrei sa o ceri si care e rolul sobolanului...daca vrei...evident :swoon:

pai eu o sa conduc prin desert ia o sa stea pe scaunul din dreapta mea ... iar sobo in spate ( e soarece nu sobolan ) si la semnul meu o sa ii sara in poale cu inelul in coditza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai eu o sa conduc prin desert ia o sa stea pe scaunul din dreapta mea ... iar sobo in spate ( e soarece nu sobolan ) si la semnul meu o sa ii sara in poale cu inelul in coditza

 

Sigur nu-i este frica de soareci,da?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si ea nu vede SOARECELE cu inel in spate nu?...sau ai dresat animalu sa si scoata inelu din rucsac , sa il puna pe coada si sa faca si un triplu salt pana in poalele iubitei

hai ca asta e tare...e scenariu de film :swoon:

 

pai are inelul ascuns in blanitza ca e balnos rau..si il scoate de acolo cu coada....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai sa zic ce-am inteles io.

ai dresat un animal sa scoata pretiosu' din blana si in timp ce masina se indreapta cu viteza spre oaza kikiromiki, aflata in desertu kalaharii, adica nisip cat vezi cu ochii si apa canci(frumos peisaj! cine nu si-ar dorii sa fie ceruta in casatorie intro furtuna de nisip!!). la un semn deschisa-i calea, animalu' se strecoara miseleste din spatele masinii si se coboara pe umarul ei. ea, cu un tipat isterizant, apuca animalu' de coada si-l zvarle pe geamu' intredeschis.

tu , si mai isterizat de reactia ei, opresti masina si o zvarli pe ea dupa animal, in mijlocu' furtunii de nisip, exclamand cu o voce mieeros-salbatica " nepretuitule nepretuitule!"

intrebarile mele vin firesti, chiar daca ultima parte e un scenariu, posibil dealtfel:

1. unde dumnezeu ascunzi inelu daca animalu' de care zici nu prea poseda podoaba capilara? ti-as da o sugestie, da' sa nu zici ca-s infam!

2 spre cine va fi indreptata expresia"nepretuitule" ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×