Sari la conținut
Forum Roportal
Alexinhio

The Mobile Land

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acestat este site-ul meu : www.themobileland.net . El contine cam tot ce ai nevoie pentru telefonul mobil .. software , teme , programele , jocueri , melodii , sunete amuzate , poze de calitate , forum si multe altele ..

 

Initial a fost tema de atestat , dar ptr ca a prins am hotarat sa mai stau de el...

Realizat cu html,photoshop si administrat cu Joomla ...

 

Sunt curios de ce parere aveti despre design si continut ...

 

O zi perfecta :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reclame reclame reclame...altu care se vinde.

Greseli:

1. Sus sa search...cand modifici dai cu zoom sa vezi mai bine ca se vede urat... si fal sa mearga sau scoate-l

2. Scoate reclamele

3. Aranjeaza jos acolo in pagina reclamele alea de la trafic.ro si etc...

Complimente pentru domeniu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

RHS ...

 

1. reclame = bani ... stii macar ca nu te chinui degeaba la el ... alea de la google erau mai acceptabile dekt acestea , dar crede-ma , cand te trezesti cu contu` banat cu o zi inainte sa iti scoti banii , dupa 3 luni de munca , iti vine sa suni Al-qaida ( sper ca am scris corect ) sa le faca o vizita la cei de la google .

 

2. Stiu de problema aia cu searchu` , da de fiecare data uit de ea . Acum ca mi-ai adus aminte o sa vad ce pot sa ii fac.

 

3. Directoarele de jos te referi sa le pun pe un singur rand pe toate ?

 

Ms de aprecieri si de sfaturi ... Omul din greseli invata ... :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faza cu "Ok! pentru a continua" da senzatia unui site facut in 98. Daca te-ai gandi un pic mai bine nu isi are rostul absolut deloc. Pentru 2-3 vizitatori pe care ii aduce site-ul acela cu topul mai bine te lipsesti pentru ca e complet inestetic.

Parerea mea

Editat de Adi Barb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU stiu de ce , dar nu reusesc deloc sa mai pun directoarele alea pe o singura linie :| . Mi le-a pus un prieten asa in dreamweaver si acu si el zice ca nu stie de ce nu sunt in linie ... nu au nici un <Br> nik intre ele ... am incercat sa le pun separat , unu dupa altul si tot in aceiasi pozitie raman ... sunt TOTAL confuz ... dak stie cineva care e buba , as ramane indatorat ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adi Barb ... directoarele din josu` paginii ... cei care au dat raspuns la acest post mi`au recomandat sa le pun pe o singura linie ... Eu asa intentionez acum ... dar se pare ca site`ul meu are ceva de spus impotriva :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×