Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Spune-mi ce muzica asculti ca sa-ti spun cine esti?

Postări Recomandate

-Genul/genurile de muzica pe care le asculta o persoana,iti poate indica ceva despre caracterul/personalitatea sau inteligenta persoanei respective?

De exemplu:putem spune despre manelisti ca sunt "petrecareti"?putem spune despre rockeri ca sunt introvertiti?dar despre cei care asculta muzica clasica sau muzica de meditatie etc,ce putem spune? se poate creea un "portret robot???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 999 de prejudecati, asta completeaza mia.

 

Am observat ca oricat de incuiat sau incapabil ai fi din punct de vedere intelectual, orice pacate ai avea, ti se sterg in mod automat si ireversibil daca asculti Metallica de exemplu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa 999 de prejudecati, asta completeaza mia.

 

Am observat ca oricat de incuiat sau incapabil ai fi din punct de vedere intelectual, orice pacate ai avea, ti se sterg in mod automat si ireversibil daca asculti Metallica de exemplu.

 

Cand nu esti sigur de caracterul unui om priveste-i prietenii. La fel poti sa faci si cu muzica, iar muzica merge direct la esenta omului. Intr-adevar nu poti spune personalitatea, caracterul unui om sau cum este el, dar ii poti ghici esenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu numai...

 

 

ar trebui sa ne smotofolcim bine.. pana ramanem fara par in cap si dinti in gura :o:

 

acum lasand gluma la o parte, nu conteaza ce muzica asculta prietenii tai atata timp cat aceasta nu intervine in relatia voastra de prietenie

 

Eu ascult hip-hop.

Acum sa-mi ziceti cine sunt!

 

 

pai draga cristinck... yo yo ma nigga! :rot: ...

 

si mie imi place hip hop-ul :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×