Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Trebuie sa ajung cu munca prin Arad, dar nu stiu ce sa fac singur intr-un oras necunoscut. De obicei ies cu clientii la o bere, la o pizza sau la ... ceva, discutii tot despre ... munca (plictisitor). Nu raman cu nimica. Vreau sa am parte de ceva actiune. Poate ma puteti ajuta. Astept sugestii. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O opinie, cat de mica :o:. Nu e nimeni din Arad pe forum?

Cand incepe sezonul (cred prin mai), du-te pe strand, dar seara ! vei avea parte de nopti super ! discoteci, spectacole cateodata, mult, mult fun !!! Distractie placuta ! :yahoo: Unde vei lucra ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca vizitezi aradu intre lunile octombrie - aprilie ai de ales intre cluburileRenaissance si Mooskea.Mai poti merge la cinematograful Dacia.Daca treci prin arad in perioada aprilie - octombrie,prinzi strandu in plin sezon,dicoteci pe toate gusturile,diverse festivale(al berii,al verii)zilele orashului,concerte in aer liber,si indiferente de perioada pe care o alegi potzi sa te plimbi pe malul muresului,loc superb :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa ajung cu munca prin Arad, dar nu stiu ce sa fac singur intr-un oras necunoscut. De obicei ies cu clientii la o bere, la o pizza sau la ... ceva, discutii tot despre ... munca (plictisitor). Nu raman cu nimik. Vreau sa am parte de ceva actiune. Poate ma puteti ajuta. Astept sugestii. :o:

 

 

Pe vremuri era un bar se numea "piano" daca te duci acolo, oriciti bani ai avea la tine nu ramii cu nimic ...te asigur ...si o sa ai parte si de actiune... (si mai erau o groaza de genul asta...chiar si la astoria la ultimul etaj...)

Si nu e functie de anotimp...

:yahoo:

Editat de Ares444

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa spuneti ceva de judetul arad

Esti din zona, sau vrei doar sa afli cum e? Te intreb pentru ca e tinutul meu natal... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti din zona, sau vrei doar sa afli cum e? Te intreb pentru ca e tinutul meu natal... :friends:

salut eu locuiesc in arad in cartierul gai si daca vrei sa vb cautama pe mess am acelas id pa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut eu locuiesc in arad in cartierul gai si daca vrei sa vb cautama pe mess am acelas id pa

OK... am fost angajat o perioada la unitatea de acolo prin 2000, asa ca... poate ne intersectam de multe ori fara sa ne cunoastem :o: Numai bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OK... am fost angajat o perioada la unitatea de acolo prin 2000, asa ca... poate ne intersectam de multe ori fara sa ne cunoastem :o: Numai bine!

mersi mult si tie daca vrei sa vb pe mess

ma poti contacta id eu e tot asta florindruc noroc sa ai si numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×