Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

vampirii nu exista...

iote-l :stars: !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am trait asta pe pielea(energia) mea! ;) ma simteam vlaguita langa acel om....

un coleg de-al meu zicea ca e vlaguit de nevasta-sa... inseamna ca ea o fi vampiroaica...? :stars:

 

cine stie in ce mod placut te-a vlaguit si tu crezi ca e vampir... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am trait asta pe pielea(energia) mea! :yes: ma simteam vlaguita langa acel om....

 

mai si pe mine ma obosesc unii.... sa fiu eu de nu! dar eu ii consider doar... obositori :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai si pe mine ma obosesc unii.... sa fiu eu de nu! dar eu ii consider doar... obositori :stars:

cu cat ne vom implica mai putin in problemele lor, cu atat vom fi mai aparati de transferul de energie. ok ii ajuti e.t.c. dar fara implicare profunda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am stiut la ce s-a referit cand a zis "vampiri energetici" dar din punctul acesta de vedere trebuie sa recunosc ca eu am aceasta problema majoriatea pers care stau in preajma mea se plang a nu mai au putere ca sunt obositi pe cand eu sunt in stare perfecta s nu am nici o problema chiar si la munca se intampla acelasi lucru . De multe ori nici nu imi dau seama cum fac asta dar tot incerc sa ma stapanesc :stars: . Chiar si o priete de-a mamei mele ,care a studiat astfel de per. , a zis ca am fff multa energie care o acumulez de la pers ce ma inconjoara :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stai linistit nu am cum sa fac treaba asta :doh: e o distanta prea mare iti trebuie o putere prea mare si in plus trebuie sa iti doresti asta pe cand eu imi doresc sa o pot opri deci nu e cazul sa te sperii :doh: dar daca ma supara cineva poate .... imi concentrez puterea ... :doh:

 

p.s. nu am cum face asta pt ca nu am destul antrenament mai intai trebuie sa invat sa ma abtin si apoi restul :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar daca ma supara cineva poate ....

 

eu inca mai posed asa ceva ...am momente cand nu reusesc sa-mi tin furia sau supararea in frau si sunt plin de ura si atunci fac foarte multe rau :doh: :)

...spre ex azi o banuiesc pe seminarista ca ar fii intervenit in nota mea din seminar si din examen si n-am mai simtit ura de mult asa pt cineva ca sa aflu ca a picat un examen la master ...niciodata nu mi s-a intamplat sa ma bucur de raul altcuiva ...dar acum ma bucur ca poate asa o sa vada ca roata se invarte :doh:

 

nu stai linistit nu am cum sa fac treaba asta
asupra mea nici daca ai vrea nu ai putea :doh:

 

ca sa inveti studieaza carti de specialitate(sau citeste pe google ) si intra in contact cu persoane care te pot ajuta sa intelegi aceste lucruri...totusi cred ca un bioenergetician te poate ajuta sa intelegi fenomenul , sincer n-am studiad fenomenul foarte profund dar din ceea ce stiu tind sa cred ca este exact ca in electromagentism ...in sensul ca tu esti sa zicem cu polaritatea "- " si de aceea atragi energiile oamenilor ...daca inveti o sa ajungi sa schimbi polaritatea si cine stie poate sa ajungi un bioenergetician ...eu iti urez bafta ....

 

vezi de ce iti recomand sa studiezi si apoi sa incerci ...

"

Editat de master_mind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa ma inveti si pe mine sa iau energiile de la ceilalti ca asa pot sa stau si eu nopti intregi prin discoteci :doh: (PS : glumeam :doh: )

 

 

hmm nu e ceva ce trebuie neaparat sa te invete cineva ingeneral pe cei care i-am cunoscut (si au aceasta problema ) s-au nascut cu ea nu au invatat-o dar mai tot ce trebuie sa faci ca " sugi eneria" celor de langa tine e sa stai linistit si ... nu stiu e cam greu de explicat sincer , dar puir si simplu simti cum te umpli de energie intradevar atata timp cat sunt inconjurata de pers. odihnite reusesc sa stau f mult timp treaza fara ca a doua zi sa ma simt obosita dar e destul de greu pt ca trebuie sa fi inconjurat in permnenta de pers foarte odihnite :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×