Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

:o: Offf mirelutza ieri am fost f.f. prins si nu am putut sa iti zic la multi ani .... dar uite o fac acum :P

 

 

:ontopic: Vampirii care exista, sunt majoritatea energetici... Si nu aveti habar cat de multi sunt !

Editat de Fluturel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o:

ha,ha...nu ajuta! au mai incercat si altii, insa nu mai sunt in viata ca sa confirme! :o:

 

:o: Offf mirelutza ieri am fost f.f. prins si nu am putut sa iti zic la multi ani .... dar uite o fac acum :P

:ontopic: Vampirii care exista, sunt majoritatea energetici... Si nu aveti habar cat de multi sunt !

pai...sa ne reprofilam!

deci: sug energie, sug energie...sug energie! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vampiri?

Mit, legenda, povesti de adormit copiii, alte chestii nascocite de Occident sa sifoneze imaginea romanilor in lume.

 

Si ca chestie, din cate stiam eu, vampirii sunt inventia rusilor, in nici un caz a romanilor, poate ma insel...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vampiri?

Mit, legenda, povesti de adormit copiii, alte chestii nascocite de Occident sa sifoneze imaginea romanilor in lume.

 

Si ca chestie, din cate stiam eu, vampirii sunt inventia rusilor, in nici un caz a romanilor, poate ma insel...

da..."bagagontu" ala de b. stocker avea un cui impotriva noastra! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu personal sunt de acord ca vampirii nu au caninii proeminenti, ca nu sug sange...Cred ca exista vampiri energetici.Orice forma de viata este o forma de energie! Si asa cum o gaura neagra atrage in ea galaxiile asa sunt vampriri energetici care te seaca de puteri.In fiecare moment se intampla acest lucru : unul pierde energie si altul o primeste.Tot ce poti face este sa te autoprotejezi! :D

:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vampiri sunt dar dupa ce mor...dar nu sug sangele sau chesti din asta povestea lor e alta dupa ce au murit ei trag dupa ei toate neamurile adica li se intampla accidente si fel de lucruri neelucidate....pe acestia ii omori cand sunt deja morti si se infige un tarusi in inima dar nu cred ca mai sunt decat 10 in romania din ce in ce dispar..infine si foarte multe lucruri ciudate asi spune daca asi avea pe cineva cu care sa discut pe tema asta.... :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vampiri sunt dar dupa ce mor...dar nu sug sangele sau chesti din asta povestea lor e alta dupa ce au murit ei trag dupa ei toate neamurile adica li se intampla accidente si fel de lucruri neelucidate....pe acestia ii omori cand sunt deja morti si se infige un tarusi in inima dar nu cred ca mai sunt decat 10 in romania din ce in ce dispar..infine si foarte multe lucruri ciudate asi spune daca asi avea pe cineva cu care sa discut pe tema asta.... :huh:

 

 

 

poate strigoi. :o:

 

 

poti discuta, astept noi dezvaluiri. :)

Editat de ironic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate strigoi. :o:

poti discuta, astept noi dezvaluiri. :)

 

 

sau putem sa le spunem si asa.dar ma bazes pe asta pentru ca e ceva din viata mea acum 10 ani ce sa intamplat.pot sa iti dezvalui ca in dragasani sau intamplat cazuri care numai sateni de acolo pot sa iti spuna.iti spun o dezvaluire ce mi-a spus bunica mea.o vecina de a iei a murit si ia sa nascut cu o chitie acestia sunt numiti vampiri acolo.....e la o zi dupa ce a murit vreau sa iti spun ca fata ei a avut un accidentsi a murit.a treia zi fica ei a lovito o masina si a murit si tot asa pana cad o ruda mai indepartata sa gandit sa mearga si auzit ce ti-am spus de la alcineva ..si sa dus la mormant vreu sa spun ca au dezgropato..si au gasito intr-o parte plina de sange mortul sta drept nu?...ei bine in acel moment sa uitat la el si sa ridicat vreau sa spun ca 4 oameni au tinuto ca facea urat zbiera si dadea din cap...si i-au infipt un pupnal in inima dupa care nu am mai avut probleme..si altele :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×